Naštvaný Šlachta se v noci budí, mizí na Moravu a půjde na „pracák“

17. 6. 2016
22:13

Po 25 letech definitivně od policie odchází šéf protimafiánského útvaru (ÚOOZ) Robert Šlachta. Podle svých slov ho myšlenky na reorganizaci budí ze spaní a zatím vůbec neví, co bude dělat. „Půjdu na pracák a pak uvidím,“ řekl Šlachta v rozhovoru pro Novinky.cz.

Čtyřiačtyřicetiletý Robert Šlachta odchází od policie po 25 letech, z toho protimafiánský útvar vedl osm let. Práci pro policii obětoval veškerý svůj osobní život, je svobodný a nemá děti. Odchod do civilu je zlomem, s nímž se zatím jen velmi těžko vyrovnává.

„Myslel jsem si, že budu policista, a teď vůbec nevím, co budu dělat dál. Je to pětadvacet let života a navíc to mám hrozně rád. Od 1. července najednou skončím, půjdu na pracák a pak uvidím,“ řekl Šlachta v rozhovoru pro server Novinky.cz. Podle svých slov už dostal nějaké pracovní nabídky, ale zatím o ničem nepřemýšlel.

Budí se ze spaní, chce zmizet z Prahy

Myšlenky na nečekané události posledních dnů ho ani teď, když je na dovolené, neopouštějí. „Fakt teď vůbec nevím, budím se,“ zmínil se Šlachta, který u policie skončí ke konci června.

S největší pravděpodobností se nyní přestěhuje na Moravu, odkud pochází. „Nikdy jsem neměl dovolenou, takže se z toho budu muset nějak dostat. Na dovolené jsem už teď, protože jsem měl hodně té staré, a během ní si stěhuju své věci,“ dodal.

ČTĚTE VÍCE: Vše o reorganizaci policie

Stef50 ( 18. června 2016 17:09 )

Tak si ho nechte my jsme burani vy Blbouni my vám ho klidně přenechám ale co se vám už nehodí to vyhodíte a tvarově se jaký jste vlastenci prd

balika ( 18. června 2016 10:50 )

dzery ( 18. června 2016 08:43 )

balika ( 18. června 2016 08:34 )

Pan Šlachta se unáhlil. Odejít se dá vždycky. Nikdo ho nevyhazoval, měl vyčkat, jak se to zreorganizuje. Ale já si myslím, že nic není tak černobílé, jak se to jeví.

mescaIin ( 18. června 2016 07:53 )

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa