Naštvaný Šlachta se v noci budí, mizí na Moravu a půjde na „pracák“

Autor: bud - 
17. 6. 2016
22:13

Po 25 letech definitivně od policie odchází šéf protimafiánského útvaru (ÚOOZ) Robert Šlachta. Podle svých slov ho myšlenky na reorganizaci budí ze spaní a zatím vůbec neví, co bude dělat. „Půjdu na pracák a pak uvidím,“ řekl Šlachta v rozhovoru pro Novinky.cz.

Čtyřiačtyřicetiletý Robert Šlachta odchází od policie po 25 letech, z toho protimafiánský útvar vedl osm let. Práci pro policii obětoval veškerý svůj osobní život, je svobodný a nemá děti. Odchod do civilu je zlomem, s nímž se zatím jen velmi těžko vyrovnává.

„Myslel jsem si, že budu policista, a teď vůbec nevím, co budu dělat dál. Je to pětadvacet let života a navíc to mám hrozně rád. Od 1. července najednou skončím, půjdu na pracák a pak uvidím,“ řekl Šlachta v rozhovoru pro server Novinky.cz. Podle svých slov už dostal nějaké pracovní nabídky, ale zatím o ničem nepřemýšlel.

Budí se ze spaní, chce zmizet z Prahy

Myšlenky na nečekané události posledních dnů ho ani teď, když je na dovolené, neopouštějí. „Fakt teď vůbec nevím, budím se,“ zmínil se Šlachta, který u policie skončí ke konci června.

S největší pravděpodobností se nyní přestěhuje na Moravu, odkud pochází. „Nikdy jsem neměl dovolenou, takže se z toho budu muset nějak dostat. Na dovolené jsem už teď, protože jsem měl hodně té staré, a během ní si stěhuju své věci,“ dodal.

ČTĚTE VÍCE: Vše o reorganizaci policie

Doporučujeme
Stef50 ( 18. června 2016 17:09 )

Tak si ho nechte my jsme burani vy Blbouni my vám ho klidně přenechám ale co se vám už nehodí to vyhodíte a tvarově se jaký jste vlastenci prd

chaluge ( 18. června 2016 14:08 )

sendrazak a co kdybyste to volil jinak?' Okamuru , komunisty/nebo naopak/ a pak Ano! I když babišovi nevěřím, že "bojuje " Za český národ , Slovák jen a jen pro sebe !!!

chaluge ( 18. června 2016 13:59 )

konimrd

balika ( 18. června 2016 10:50 )

dzery ( 18. června 2016 08:43 )

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud