Policie: Poslanec Stupčuk lhal, podle kamer řídil auto. Byl opilý?

Štěpán Stupčuk, poslanec ČSSD  (Autor: ČTK)
Autor: tmp - 
10. února 2016
20:59

Poslanec Štěpán Stupčuk (ČSSD) lhal, když policistům tvrdil, že neřídil své havarované auto. Podle informací televize Nova policisté prohlédli záběry z dálničních kamer, ze kterých je zřejmé, že poslanec auto řídil těsně před nehodou. Podle svědků byl navíc opilý.

Nehoda se odehrála v neděli ráno na dálnici D7 u Prahy. Auto jen pár minut poté, co ho zachytily dálniční kamery s poslancem za volantem, vyletělo z dálnice na sjezdu u Tuchoměřic.

„Byl jak carský důstojník a hlavně byl agresivní,“ řekl televizi Nova jeden ze svědků nehody. Dalšímu svědkovi, který se snažil potvrdit to samé, poslanec prý vyhrožoval žalobou. Dopravní policisté pak údajně odmítli i svědkovu vizitku a řekli mu, ať si dává pozor na to, co říká. Svědek chce podle informací televize podat stížnost u Generální inspekce bezpečnostních sborů.

Poslanec policii test na alkohol odmítl. „Já vám můžu sdělit pouze to, že v tuto chvíli je ta věc prošetřovaná dopravním inspektorátem, že jsem vlastníkem toho vozidla. To je všechno, co vám můžu v tuto chvíli vyjádřit,“ uvedl poslanec.

jarypadlo ( 11. února 2016 21:06 )

Strupčuk+Gek je další čestný,sběratel volebních hlasů pro stranu.Díky,zase vím víc.

thomasino18 ( 11. února 2016 19:37 )

Strupčug je křišťálově čistý,nevinný.Auto jelo samo,na dálkové ovládání z vesmíru

flesch2z ( 11. února 2016 16:59 )

flesch2z ( 11. února 2016 16:51 )

Štupčuk je vizitka ČSSD, která samozřejmě nebude potrestaná. To je zmetek!!

zkzkz ( 11. února 2016 11:39 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud