Policie: Poslanec Stupčuk lhal, podle kamer řídil auto. Byl opilý?

Štěpán Stupčuk, poslanec ČSSD
Autor: tmp - 
10. 2. 2016
20:59

Poslanec Štěpán Stupčuk (ČSSD) lhal, když policistům tvrdil, že neřídil své havarované auto. Podle informací televize Nova policisté prohlédli záběry z dálničních kamer, ze kterých je zřejmé, že poslanec auto řídil těsně před nehodou. Podle svědků byl navíc opilý.

Nehoda se odehrála v neděli ráno na dálnici D7 u Prahy. Auto jen pár minut poté, co ho zachytily dálniční kamery s poslancem za volantem, vyletělo z dálnice na sjezdu u Tuchoměřic.

„Byl jak carský důstojník a hlavně byl agresivní,“ řekl televizi Nova jeden ze svědků nehody. Dalšímu svědkovi, který se snažil potvrdit to samé, poslanec prý vyhrožoval žalobou. Dopravní policisté pak údajně odmítli i svědkovu vizitku a řekli mu, ať si dává pozor na to, co říká. Svědek chce podle informací televize podat stížnost u Generální inspekce bezpečnostních sborů.

Poslanec policii test na alkohol odmítl. „Já vám můžu sdělit pouze to, že v tuto chvíli je ta věc prošetřovaná dopravním inspektorátem, že jsem vlastníkem toho vozidla. To je všechno, co vám můžu v tuto chvíli vyjádřit,“ uvedl poslanec.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

jarypadlo ( 11. února 2016 21:06 )

Strupčuk+Gek je další čestný,sběratel volebních hlasů pro stranu.Díky,zase vím víc.

thomasino18 ( 11. února 2016 19:37 )

Strupčug je křišťálově čistý,nevinný.Auto jelo samo,na dálkové ovládání z vesmíru

flesch2z ( 11. února 2016 16:59 )

flesch2z ( 11. února 2016 16:51 )

Štupčuk je vizitka ČSSD, která samozřejmě nebude potrestaná. To je zmetek!!

zkzkz ( 11. února 2016 11:39 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa