Sexy hasičky se svlékly: Vydělají na výzbroj?

Autor: vet - 
16. listopadu 2015
05:18

„S kůží na trh“ vyrazily půvabné hasičky z Rokytna na Pardubicku. Peněz nemají dobrovolní hasiči nazbyt, a tak pro získání financí na hasičský sport nafotily sexy kalendář na rok 2016.

„Chtěly jsme, aby naše fotky byly odvážné, ale ne vulgární a to se snad povedlo,“ říká za Sbor dobrovolných hasičů Rokytno ladies Michaela Knížková. Nejtěžší při focení prý byla společná fotka „nahoře bez“.

A při soutěžích v požárním sportu? „Zachovat chladnou hlavu,“ dodává Michaela. Výtěžek z prodeje kalendáře půjde na výzbroj a benzin pro příští sportovní sezony. „Jen sada hadic, které tlak vody často poškodí a je třeba je měnit, stojí kolem 20 tisíc,“ objasňuje Michaela Knížková.

Sexy hasičky navíc mají společný cíl – snížit časový rekord v požárním útoku a zabojovat si v extralize. Nástěnný kalendář ve formátu A3 lze objednat na sdh.rokytno@email.cz za 290 Kč.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Další videa
Články odjinud