Pěstounka syna Michalákové je nervově labilní, tvrdí právník Hasenkopf

Pavel Hasenkopf promluvil ve Studiu Blesk o rodině Michalákových.
16. 10. 2015
05:01

Podle Pavla Hasenkopfa mají norští pěstouni na syny Evy Michalákové špatný vliv. V rozhovoru pro Blesk řekl, že děti „zpracovávají“, aby u nich chtěly zůstat. Právník Michalákové navíc tvrdí, že opatrovnice jednoho z chlapců je velmi nervově labilní.

„Padly tam nějaké naprosto šílené výpovědi těch dětí, ovšem podané pěstouny a Barnevernem. Jinými slovy z druhé či třetí ruky a zaujaté. Protože současně se tam pěstounka podřekla, že chtěli adoptovat nějaké dítě již v roce 2011, čili ještě předtím, než dosáhli na ty chlapce. A ty děti zpracovávají tak, aby u nich zůstaly. Jedna z těch pěstounek na mě navíc působila jako nervově velmi labilní…,“ řekl v rozhovoru pro Blesk Pavel Hasenkopf.

Zklamala v případu Evy Michalákové Česká republika? A co se v rodině dělo? Podívejte se na celý rozhovor s Pavlem Hasenkopfem:

Video Studio Blesk – Pavel Hasenkopf - Milan Kolář, Petr Soukup
1080p 720p 480p 360p 240p

kimbe ( 16. října 2015 13:06 )

Aha, když to nejde tudy, pujde to tamtudy...Pěstouni jsou labilní... Takže chce aby dítě dostalo jiné pěstouny ? Neměl by se soustředit víc na to, aby dokázal, že matka s tetou nejsou perverzní ?

zkratik ( 16. října 2015 12:22 )

..Podle Lidových novin byl Hasenkopf, kromě Ladislava Jakla a bývalého poslance ČSSD Zdeňka Koudelky, jedním z autorů amnestie prezidenta Klause z ledna 2013... https://cs.wikipedia.org/wiki/Pavel_Hasenkopf

ho.no ( 16. října 2015 12:21 )

Dejte už s tou ježi.babou Michalákovou pokoj.Jen se zviditelňuje,ale kluci jsou ji šumák.Jen se usmívá a užívá si popularity Haška a jemu podobných.Jsme pro srandu celé Evropě.Může to hnát klidně až k Evropskému soudu,stejně jí je nedají.Baba,která mlátí malé děcko až mu teče krev,...

zkratik ( 16. října 2015 12:01 )

...Jedna z těch pěstounek na mě navíc působila jako nervově velmi labilní... tak je nervově labilní nebo jen tak působí,to je rozdíl.Na mě působí nervově labilní Michaláková To je tak,když si právník si hraje na psychiatra.A jinak,každej,kdo se nechce vzdát dětí je zpracovává,dělala by to i Michaláková

seyene ( 16. října 2015 09:52 )

A jak by zhodnotil odborník na psychické zdraví Hasenkopf sám sebe? Vždyť během většiny rozhovorů vypadá, že ho každou chvíli chytí amok. A ta slavná celebrita Michaláková vypadá jako správná psychopatka už na pohled.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa