Děti, dnešní lekce je poprava: Chlapci školení ISIS při sledování řezání hlavy zaživa nehnuli ani brvou

Autor: shp - 
5. června 2015
05:40

Je jim teprve okolo deseti let, přesto už byli svědky brutální popravy. Před jejich zraky uřízli radikálové z ISIS spoutanému vězni hlavu. Jiné děti by řvaly hrůzou, tito chlapci jsou bohužel na podobná zvěrstva již zvyklí…

Děsivé záběry pocházejí z teroristy ovládaného libyjského města Derna. Muž, který přišel o život jedním z nejbrutálnějších možných způsobů, byl voják Abdulnabi Shurgawi.

Bojoval za svou vlast, ale teroristé ho polapili a použili jako zvrácenou školní pomůcku. Před své malé žáky ho vytáhli v oranžové vězeňské kombinéze.

Poté mu jeden z radikálů zaživa uřízl hlavu tak, aby to všechny přítomné děti viděly. Chlapci popravu sledovali se zaujetím, nikdo nevypadal zhnuseně nebo šokovaně.

Popravy jsou ve městech ovládaných ISIS na denním pořádku. Teroristé vychovávají z dětí malé radikály, kteří budou jednou stejně nelítostní a krvelační jako oni sami.

montelbrus ( 23. června 2015 22:08 )

S USA a RUSKEM to nic nedělá protože jim dodávají zbraně,Putinovi už nestačí UKRAJINA,o USA ani nemluvím

plesatapanvickova ( 6. června 2015 12:52 )

Toho na pravo to moc nezajimalo za trest po skole ja bych mu dal drbat se na brade a cucet znudene jinam ovsem tri chlapci vlevo velice zaujati vyukou ty bych odmenil treba nejakym romem na vyzkouseni

petrson71 ( 5. června 2015 20:44 )

Jsou to jenom obyčejní z...i!!!

gabreta ( 5. června 2015 11:29 )

ISIS se tlačí k Turecký hranici. Docela jsem zvědavej, co udělá USA až vlezou tam k členovi NATO!! Ti šmejdi rozes.rali celej východ a Evropa to všechno zaplatí!

crush ( 5. června 2015 09:08 )

A načo je nám NATO? Na hovno!!! Toto s Obamom ani Merkelovou nič nerobí. Len sa pozeráme, ako prichádzajú do Európy a vieme, čo nás môže čakať. Keď vôbec nebolo treba, bol napadnutý Irak. Teraz, keď je ten najsilnejší dôvod, ISIS má voľné pole pôsobnosti a mesto po meste dobýja Irak aj Sýriu. Keď sa naše spojené armády zobudia, môže byť už neskoro. Ako keby si to ten Obama prial, aby Európa ľahla popolom!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud