Hrdinové riskují životy, aby zachránili sexuální otrokyně ISIS. Teroristé je krutě znásilňují

Autor: shp - 
13. 7. 2015
21:43

Odvážně zformovali skupinu odporu a riskují vlastní životy, aby pomohli ženám, které zažívají ve spárech ISIS hotové peklo. Nebohé sexuální otrokyně teroristé znásilňují, bičují, a když je přestanou bavit, tak je klidně ukamenují.

Pracují tajně přímo v řadách ISIS. Teroristé o nich nemají ponětí, pokud by je dopadli, hrozilo by těmto mužům před krutou smrtí ještě krutější mučení. Radikálové z ISIS neznají slitování. A jejich sexuální otrokyně, často ještě nezletilé, jim dopřávají ukojení.

Drsně je znásilňují, bijí je a ze zbraní jim střílejí i do vagin a análů. Nebohé ženy pak musí nosit pleny, aby mohly teroristům prát a vařit. Naštěstí jim nyní v Rácce, hlavní baště teroristů, svitla naděje. Desítky týraných a znásilněných žen už osvobodila skupina hrdinů.

Po nocích je tajně „pašují“ z města a odvážejí na syrskou hranici s Irákem, odkud pak ženy míří do uprchlických táborů. „Jsou zoufalé, aby se dostaly k mobilům a zavolaly svým blízkým, že jsou naživu, prohlásil Edward Watts, režisér dokumentu o osvobozování sexuálních otrokyň.

Jenom loni v srpnu teroristé z ISIS unesli ze severního Iráku 3000 mladých dívek a žen, které si zotročili. Některé z žen muka nevydržely a raději spáchaly sebevraždu…

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

cinderella1 ( 14. července 2015 00:08 )

„Jsou zoufalé, aby se dostaly k mobilům a zavolaly svým blízkým, že jsou naživu,“ ...pekne domrsena veta

Zobrazit celou diskusi
Další videa