Než mu uřízli hlavu, musel si sám vykopat hrob! Krutost řezníků ISIS se stupňuje

Autor: shp - 
29. května 2015
13:39

Než ho popravili, dali mu do ruky rýč a lopatu a přikázali: „Koukej si vykopat vlastní hrob!“ Video, které zveřejnili řezníci z Islámského státu (ISIS), zachycuje poslední chvíle života syrského zajatce.

Teroristé ho obvinili ze špionáže a vynesli nad ním ortel smrti. Dostal oranžový mundúr, jinak stál v poušti bosý, tělo i tvář jeden šrám zřejmě po mučení.

Nejdřív se musel vyzpovídat ze svých „hříchů“. „Jsem z města Al-Qaryatayn. Pracoval jsem jako špion a zabil jsem Abú Hassana. Jsem zajatcem Islámského státu,“ říká v arabštině muž jménem Zijád Abdel al Abú Tárik.

A tak zatímco si kope díru, zdálky přijíždí džíp s mužem, který jej chladnokrevně popraví. Tentokrát nejde o džihádistu Johna (spekuluje se, že může být mrtev), zabiják je podobný spíš jinému z britských katů ISIS, Násiru Muthanovi.

Video Muž si vykopal vlastní hrob. Pak mu uřízli hlavu. - Reprofoto youtube.com

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

pepen ( 29. května 2015 16:13 )

Pár těchto negramotných debilů by chtělo-aby pročistili vládní prostor a senát a všechny tuneláře a podvodníky v Čechách!!!!!Na to by byli dobrý!!!!!!

jardavozembouch ( 29. května 2015 15:57 )

jo, s hlavni u ucha si vykopes ten hrob i dirkou ve stupovaci jehle. a tem slibum, ze kdyz si ten hrob vykopes, tak te pusti na svobodu, never. kulka do zad to u techhle jisti.

jardavozembouch ( 29. května 2015 15:54 )

nojo, a ted si sem budeme dobrovolne brat ty muslimsky islamsky a kdovijaky howada. do pelhrimova nejedu, mam to z ruky.

zkratik ( 29. května 2015 13:44 )

u nás se zase jezdí do Pelhřimova,aby se vědělo,do čeho jdem.A co naše válečný reportérky,selfíčko by nebylo?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud