Džihádistka z ISIS šokuje: Donucení k sexu není znásilnění!

 (Autor: Reprofoto Live Leak)
Autor: mb - 
23. května 2015
07:19

Ženy džihádistky jsou stejně kruté jako jejich fanatičtí muži! Schvalují a podporují znásilňování bezbranných dívek a manželku prezidenta USA Michelle Obamu (51) nazývají nezveřejnitelnými výrazy!

Nechutné ospravedlňování znásilňování zajatých žen se objevilo v aktuálním měsíčníku řezníků z ISIS. Údajně ho napsala žena, která si říká Umm Sumajáh a Evropanovi nad názory této paní prostě zůstává rozum stát!

„Naši bojovníci zaútočili na obydlí nevěřících a jejich ženy odvedli jako ovce! Chcete snad upírat hrdinům jejich právo na soulož s otrokyní? A ještě to nazývat znásilněním? Jste vůbec v pořádku?“ rozepisuje se psychopatka na pěti stranách textu.

„A ty Obamo, nech nás na pokoji! Přísahám při Alláhovi, zřídíme trhy s otroky přímo u vás,“ pokračuje žena v šíleném článku. Aby nebylo nenávisti málo, zaútočila i na manželku prezidenta USA Michelle Obamu. „Co se týče Michelle Obamy, její cena nepřesáhne ani třetinu dináru. I třetina dináru je za ni moc!“ pokračuje ve zvrhlé fantazii islamistka.

Krutost psychopatů z ISIS nezná mezí. Běžně znásilňují i malé dívky – nedávno svět zděsil případ holčičky (9), kterou zneužilo 10 džihádistů! Dívka dokonce otěhotněla… Podle OSN islamisté pořádají trhy s otroky, kde prodávají nejkrásnější křesťanské dívky a zajaté ženy z řad jezídů.

Samotná Umm ve svém »veledíle« podobnou kritiku odmítá: „Všichni moc dobře víme, že některé zajaté ženy jsou zlé a jen přidělávají starosti. Kvůli jejich lžím by zešedivěly vlasy i novorozenci,“ zakončuje teatrálně.

pajato73 ( 19. listopadu 2015 10:18 )

kazdy ma pravo na svou vlastni viru a jen proto, ze ta nase nesouhlasi s tou jejich, jen proto musime trpet? Nase vira byla na svete o hodne driv. a o toleranci asi jeste nikdy neslyseli. proto je nechci taky tolerovat a netoleruju.

217radi ( 23. května 2015 14:26 )

Vážení pánové co tady píšete takový hnus! Ráda bych si popovídali s vašima matkama aby mně vysvetlily jakým způsobem vás vychovaly, když tady vaše myšlení a úcta k ženám - též matkám ukazuje,že je nulová! Byly i vaše maminky znasilněny, v každém případě jste perverzni všichni kdo to svým výrokem schvaluji!!!!! Styďte se!!!

217radi ( 23. května 2015 14:19 )

Zaharvi k tobě mohu pouze dodat - s tvou hlouposti a primitivismem táhni k čertu a neobtežuj!

catherin4 ( 23. května 2015 11:41 )

Umm Sumajáh znamená matka Sumajáha, tak sa tak bežne označujú všetky ženy, čo sú matkami, čiže skoro všetky ženy. Preto ju netreba menovať ako Umm, lebo to znamená matka a to sú tam skoro všetky ženy. A čo sa ich týka, treba to tam zrovnať so zemou a hlavne ich nepúšťať do Európy. Napúšťali sme si sem kopu islamistov, z ktorým niektorí sa stali teroristami a likvidujú nás priamo v našej vlasti.

pekaaaros ( 23. května 2015 09:07 )

od útoku v Paříži z ledna je celá evropská společnost ve střehu. Já vám říkám, že už nechybí moc, a lidi (normální civilisté) začnou rabovat obchody se zbraněmi a pomalu a jistě začnou bránit sebe, své blízké, své sousedy... Před kým? Před těmi, které sem pouštíme a přitom jsou oni těmi nerozsvícenými světélky - satelity IS, jejíchž mozky mají potenciál se nechat lehce přesvědčit šílenou propagandou IS. Tam kde je propaganda a není kontraproganda, tam je jen otázka času, kdy se velká část cílové skupiny propagandy nechá přesvědčit. Hitlera taky nejdřív nikdo neposlouchal, když vyzval Němce, aby nenakupovali u Židů. Každý tam nakupoval dál. Ale když rostla propaganda, přišla křišťálová noc a už to šlo rychle. Abychom se nedivili. Když si muslimská obec neumí udělat kontraproagandu cílenou na muslimy v Evropě, potom se asi bude divit, čeho je schopen Evropan. My jsme tady měli nejstrašnější válku v dějinách lidstva. My se bránit umíme. Možná že teď vypadáme, že chceme jen svůj klid a do pěti neumíme napočítat, ale když bude potřeba, budeme se bránit před šílenci IS. A přitom by se řeklo Arabové. Inteligentní lidé, kteří celý svět obohatili vynálezy, číslicemi, potravinami, kulturou. Ale tihle inteligentní lidé se teď nechají takhle zničit úplně šílenou propagandou.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud