Nor vyvolal partnerce potrat. Přimíchal jí do pití pilulky koupené na internetu

(ilustrační foto) Vyvolal partnerce potrat proti její vůli.
Autor: ČTK, zrk - 
11. 3. 2015
01:45

Chtěl, aby šla na potrat. Ona odmítla, tak se o to postaral sám. Své těhotné partnerce vyvolal potrat tak, že o tom neměla ani tušení. Do koktejlu jí přimíchal potratové pilulky. Prokuratura navrhuje trest 7 let odnětí svobody.

V nezvyklém soudním případu je 25letý muž viněn z toho, že dvacetileté ženě vmíchal do nápoje směs ze dvou medikamentů určených k přerušení těhotenství, které koupil na internetu. Při druhém pokusu v březnu loňského roku dívka skutečně o dítě přišla ve 12. týdnu gravidity.

Několikrát se mě snažil přemluvit k interrupci, ale já to rozhodně odmítla," vypověděla podle veřejnoprávní televize NRK postižená před soudem v Trondheimu.

Obžalovaný je stíhán za vážné ublížení na zdraví a za přerušení těhotenství bez vědomí matky. Mladík vinu v obou případech uznal. Vysvětlil, že na internetu koupil dva typy potratových tablet týden poté, co se dozvěděl, že jeho partnerka, nyní už bývalá, otěhotněla.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

ma-ka ( 11. března 2015 07:54 )

1) soudit za vraždu, nic jinýho potratová pilulka není 2) soudit současně za těžké ublížení na zdraví, které ta pilulka vyvolá, psychické bezpochyby, a někdy na ni může žena i umřít. Hnusnej člověk, hnusnej případ.

Zobrazit celou diskusi
Další videa