Vykopu ti to dítě z břicha! Družka brutálního násilníka třikrát potratila

Tyran Radek H. u soudu
Autor: ljš - 
19. února 2015
22:30

Prošla si peklem, ze kterého nedokázala odejít! Dvaadvacetiletá žena žila celých osm let s brutálním násilníkem Radkem H.. Ten ji ponižoval, zavíral doma a surově bil. Kvůli němu třikrát potratila.

Dívka začala s násilníkem chodit už ve čtrnácti letech a o dva roky později mu dokonce porodila dceru. Pak otěhotněla ještě třikrát a pokaždé o dítě přišla. Právě na dvou potratech a jednom porodu mrtvého dítěte nese zřejmě vinu její surový partner.

Ten na dívku zřejmě z počátku útočil jen slovně, pak se ale vše stupňovalo. Protože byl extrémně žárlivý, začal jí zakazovat, aby se setkávala s přáteli, bil ji a ponižoval. Nechal ji například celou noc nahou sedět u otevřeného okna.

K lékaři dívka nikdy nešla, protože se bála, že se opozdí a bude potrestána. Když v roce 2011 podruhé otěhotněla, Radek H. ji napadl a křičel: „Vykopu ti to dítě z břicha!“ O několik dní později potratila, což se opakovalo ještě dvakrát.

Děsivé týrání nezůstalo bez povšimnutí. Policii na něj upozornila sociální pracovnice, která si všimla modřin a šrámů na těle dívky. Dívku i s dcerou tedy přiměli k odchodu a umístili ji do domu pro matky s dětmi. Odtud ale utekla a znovu se k tyranovi vrátila.

Situace se ale nijak nezměnila. V roce 2013 ji napadl ve vysokém stupni těhotenství tak surově, že v koupelně porodila mrtvé dítě. Se silným krvácením musela být převezena do nemocnice, ze které ale znovu k násilníkovi a dceři utekla.

Tam jí ale Radek H. začal vyhrožovat, že podřeže sebe i dceru, pokud nepůjde okamžitě do zastavárny prodat elektroniku. Až tehdy se ze strachu o dítě rozhodla vypovídat na policii a tyran skončil ve vazbě.

O tři měsíce později dívka sice svou výpověď  stáhla, vyšetřování už ale v té době bylo v plném proudu a obžaloba měla dostatek důkazů. Násilník tak ve čtvrtek poprvé stanul před soudem. Jeho oběť, která má u soudu promluvit za několik týdnů, trpí posttraumatickou stresovou poruchou, se kterou se podle znalců bude léčit ještě řadu let.

Radek H. u soudu odmítl vypovídat, na policii ale řekl, že si jeho partnerka vše vymyslela. „Nic z toho není pravda. Nechápu, proč mne podrazila. Asi na tom něco bude, že někoho má,“ uvedl podle serveru Novinky.cz do protokolu.

setroseuros ( 12. července 2015 10:47 )

nastavajici maminaka ma byt zodpovedna k sobe i k diteti, ktere nosi pod srdcem! Zvlaste, kdyz je vytouzene! a ne se vlacit po nocich po zacmudenych barech!!!

karmavana ( 21. února 2015 19:17 )

že se takovou stokou a lůzou vůbec zabýváte

ejvm1712 ( 20. února 2015 07:44 )

Příspěvky,že je zrůda a svi-ně jsou k ničemu. To všichni vidí. Hlavně by se tu měla zveřejnit jeho podoba a iniciály,aby mu v budoucnu nějaká Nanynka nesedla na lep a rovnou ho kopla do kulí.

pepen ( 20. února 2015 06:59 )

Taková zrůda nemá právo žít mezi lidmi.Zavřít,vykastrovat na doživotí!!!!Tam si ho budou podávat v noci-pak mu to vykopou z břicha-zmetkovi!!!!!

vasek711 ( 20. února 2015 04:38 )

 nechapu, proc ho nezabila.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud