Pondělí 27. března 2023
Svátek slaví Dita, zítra Soňa
Oblačno, déšť se sněhem 5°C

Hašek: Dám medaili z Nagana tomu, kdo vrátí Michalákové syny z Norska!

Autor: shp, et - 
10. února 2015
14:03

Slavný gólman a olympijský vítěz Dominik Hašek se naplno angažuje v případu Evy Michalákové, které v Norsku sebrali v roce 2011 syny Denise (9) a Davida (6). Někdejší hvězda NHL prohlásila, že tomu, kdo jí navrátí děti, věnuje svou zlatou medaili z Nagana!

Dominik Hašek se s maminkou synů, které drží norská sociální služba, setkal v Praze, kam z Norska přijela, aby se setkala s premiérem Bohuslavem Sobotkou, který se snaží vyvíjet diplomatický tlak, aby byly děti navráceny biologické matce.

Tomu, kdo se nejvíc zaslouží o navrácení dětí matce, věnuji medaili z Nagana,“ prohlásil velkoryse Hašek, kterému není osud chlapců lhostejný.

Od petičního výboru získala Eva Michaláková šek na 528 tisíc korun, které jí pomohou v boji za navrácení synů, který je nejenom psychicky, ale i finančně náročný. Do případu se také zapojí Český helsinský výbor.

karlos107 ( 14. února 2015 18:02 )

Hašku to tvoje gesto je víc než trapné. Hraješ si na hrdinu a nemáš na to. "Bojuješ! za něčí rodinu, aby byli pospolu a sám jsi rodinu rozbil. Strč si tu medajli do zadele. A tej krávě ze Vnorov ... neznám názor druhé strany, takže těžko soudit. Ale od Zarazic, přes Vnorovy po konec Lidéřovic, není ani slépka dobrá !!!

taktone ( 11. února 2015 17:33 )

to si té medaile moc neváží, když ji chce vyhodit za něčí děcka. Co lezla pinda do Norska měla sedět na řiti v ČR my jsme ji tam neposlali

aspekce ( 10. února 2015 22:55 )

Ano, každý druhý Čech soudí dle vizáže a majetku. Obě sestry vypadají dobře, jejich zázemí nadstandardně na české poměry. Barák jako hrad, tak ať se "jastana" probere. Není "jastana" mladá, nezkušená, namyšlená osoba, která si nevidí do úst ?

aspekce ( 10. února 2015 22:51 )

Vypadají zcela normálně. Jak vypadáš ty ?

aspekce ( 10. února 2015 22:49 )

Asi máte pravdu. Bylo by nejlepší, kdyby jim zacvakal únos.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa