Stal se obětí tichého vánočního zabijáka? Tomáše našli mrtvého v koupelně!

 (Autor: profimedia.cz - ilustrace)
Autor: shp - 
24. prosince 2014
12:34

Našli ho v koupelně. Tomáš (†19) ze Stropkova v Prešově nejevil žádné známky života. Stal se obětí tichého vánočního zabijáka?

Do domu s dvanácti byty přivolali jeho obyvatelé záchranáře i policisty. Důvodem bylo nehybné tělo Tomáše, které leželo v koupelně.

Zdravotníci však už nedokázali mladému muži pomoci. Policie prověřuje podezření, že se Tomáš otrávil unikajícími zplodinami z plynového ohřívače – tichého vánočního zabijáka, jak mu policisté přezdívají.

„Je to strašné. Byl to takový milý chlapec. Ani se nám nechce věřit, že takto náhle odešel ze světa,“ řekla s pláčem sousedka nešťastné rodiny.

tomik007 ( 25. prosince 2014 06:12 )

KARMY FUNGOVALY ZA KOMUNISMU ZCELA BEZPECNE - jen proto ze nikomu netesnily dvere a okna. Pote co soudruzi novokapitaliste zdrazili brutalne ceny plynu a elektriky, utemovali si obyvatele CEZka kazdou skvirku a nasadili si nova lepe tesnici okna a dvere. Coz ovsem stare karmy nemohly vydejchat a zacaly vrazdit. A bude jesce hurze.

wmojko ( 24. prosince 2014 20:10 )

Pred rokmi sa mi tak otrávila sestra. Našťastie, jej priateľ sa pre niečo doležité v noci do jej bytu vrátil a tak ju zachránil. Predtým volala 2x plynárov, pretože ju bolela hlava a stále mala dojem, že cíti plyn. Podľa nich po premeraní bolo všetko v poriadku, samozrejme, nebolo... ešte aj po návrate z nemocnice a lekárskom posudku bola plynárňami označená za hysterku. Síce karmu asi opravili, ale sestra sa okamžite odsťahovala a neriskovala život.

djaba ( 24. prosince 2014 18:32 )

Normálně bych navrhl zákon ,který by bez ohledu na demokracii a svobodu dovolil i třeba násilím odborně zkontrolovat všechny plynové karmy , kotle a další plyn. spotřebiče včetně komínů .Zároveň by byla povinnost mít funkční indikaci oxidu uhelnatého a plynu .Za pár korun a trocha nesoukromí by zachráněné životy stály za to .

mekanik ( 24. prosince 2014 17:38 )

ty lidi nezabíjí plyn ale oxid uhelnatý který vzniká při hoření.když se ucpe komín odvětrání udusí se.oxid uhelnatý není cítit.člověk omdlí a je konec

ninka64 ( 24. prosince 2014 14:30 )

 Proč není poviností výrobců plynových kotlů, opatřit je hlásičem úniku plynu!Pokud se tak často stává že dojde k poruše a nebo nějaké závadě už toto nebylo výrobcům uloženo. Je pravda, že si ho každý může zakoupit, ale bez hlásiče je kotel vlastně nebezpečný výrobek.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud