Doktoři si udělali na dětském oddělení mejdan: Hlasitá hudba, alkohol a cigarety!

Ilustrační foto
Autor: dce - 
21. prosince 2014
18:16

Je doba, kdy se s vánočními večírky roztrhl pytel. Ale uspořádat hlasitý mejdan i v nemocnici je tak trošku zvláštní. V Bratislavské nemocnici po večírku toužili natolik, že ho uspořádali i na dětském odděleni. A byl se vším všudy!

Hlasitá hudba, alkohol i cigarety. Tak to vypadalo na večírku personálu dětského oddělení bratislavské fakultní nemocnici. A to vše přímo na onom oddělení! Na hlasitou párty si stěžoval muž, kterému se na oddělení léčila teprve dvouměsíční dcera, která zde podstoupila náročnou operaci.

Nejprve šel přímo za personálem, aby jim domluvil. Hudbu ztlumili, ale po chvíli ji pustili zase nahlas. Přímo jeden z lékařů tam prý tancoval na elektronickou hudbu. Údajně každé oddělení mělo dostat oznámení, kde stálo, že se bude konat mejdan, ale co to má společného s nemocnými? "Mojí dvouměsíční dcerce, která je po operaci, jste to také oznámili?" ptal se podle TV JOJ naštvaný otec.

Ten také sepsal oficiální stížnost. Primář se mu prý už omluvil, jako kompenzaci nemusí platit za pokoj vyhrazený pro člena rodiny. „Vedení dětské fakultní nemocnice se k uvedenému podnětu může vyjádřit nejdříve v pondělí po důsledném prošetření situace. Pokud se prokáže oprávněnost podnětu rodiče, vyvodíme z toho důsledky,“ prohlásila mluvčí nemocnice Dana Kamenická.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

.abcd.abcd. ( 22. prosince 2014 18:07 )

Navíc pgga máš v tý svý anglině zase chyby.

.abcd.abcd. ( 22. prosince 2014 17:57 )

Jseš na český diskusi, tak piš česky, jinak si jdi na váš chat a tam můžeš psát ty tvý pindy co budeš dělat. Tady nikoho nezajímáš.

pgga ( 22. prosince 2014 03:24 )

Anka, sorry I have to go..dinner..I hope you were able to get to the website ..anyway..talk to you later.

pgga ( 22. prosince 2014 03:11 )

There is nothing to join...on the left side of your computer..keep clicking it...meaning when you are on the website putlocker...so..once you get to the site..and you have got to the site ..right? it will ask you..what movie..(in search)..type in the name of the movie..then keep clicking on the left upper corner of your computer

anka ( 22. prosince 2014 03:06 )

get the same web page.....can get in

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud