Býk měl jít na porážku, protože je gay: Zachránil ho umírající tvůrce Simpsonových!

Autor: shp - 
18. 11. 2014
22:20

Více než kravičky se mu líbili jiní býčci. Kvůli homosexuálnímu chování chtěli ohromného býka Benjyho z Irska poslat na porážku. Jenže se zvedla vlna nevole a lidé na něj začali vybírat peníze, aby neskončil na jatkách. Nejvíc poslal Sam Simon, tvůrce seriálu Simpsonovi.

Benjy měl na irské farmě obšťastňovat kravičky a plodit telátka. Nic z toho však neplnil, a tak se jeho majitel rozhodl, že ho pošle na porážku. Jenže se o jeho příběhu zmínil i svému kamarádovi novináři.

Ten o něm informoval celý svět a lidem se býka zželelo. Začali vybírat peníze, aby mohli chovného býka odkoupit a zachránit mu tak život. K překvapení všech se nakonec vybralo 315 tisíc, což bohatě stačilo.

Nejvíce peněz, 175 tisíc, zaslal Sam Simon, jeden z tvůrců Simpsonových. On sám umírá na rakovinu a před svou smrtí chce páchat dobro. Benjy teď poputuje do útulku pro zvířata, kde mu hrozí jen smrt stářím.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

pravlast ( 19. listopadu 2014 07:37 )

A jak k tomu přijdou ostatní,ti co jdou na steaky a do salámu?Není to nějaká diskriminace?

Zobrazit celou diskusi
Další videa