Je to tu super, mám i nutelu! 15letá Rakušanka utekla bojovat s džíhádisty a teď píše domů

Autor: šim - 
28. 10. 2014
09:46

Ještě před dvěma týdny mladičké Rakušanky plakaly, že jsou těhotné s džihádisty a chtějí ze Sýrie domů. Nyní jako by otočily a vzkazují, že se mají báječně, mají kečup, cornflakes i nutelu. Sabina (15) poskytla zdánlivě bezstarostný rozhovor zřejmě s pistolí u hlavy.

Sabina (15) spolu se svou kamarádkou Samrou (17) utekla do Sýrie letos v dubnu. Islámskou propagandou zfanatizované školačky nechaly tehdy rodičům, bosenským přistěhovalcům z bývalé Jugoslávie, děsivý vzkaz: „Nehledejte nás, budeme sloužit Alláhovi a za něj také zemřeme.“ Nedlouho poté se údajně provdaly za džihádisty a otěhotněly s nimi. Nedávno se jim prý podařilo po internetu kontaktovat rakouské úřady s prosíkem, že mají strach a chtějí domů.

Nyní francouzský magazín Paris Match zveřejnil textovou zprávu od Sabiny. Píše v ní, že se nikdy necítila svobodněji, hlavně že může svobodně vyznávat své náboženství.

„Hodně tu jím. Skoro všechno je tu stejné jako v Rakousku, ale je tady více halal (pro islám nezávadné, povolené – pozn. red.) jídla. Máme tu kečup, nutelu a dokonce kukuřičné lupínky,“ píše se v radostné esemesce, kterou zřejmě Sabina psala pod hrozbou smrti. Sabina v sms konverzaci také popřela to, že by byla těhotná. Prý si život v Sýrii náramně užívá.

Novinářům z francouzského magazínu se podařilo ověřit, že Sabina psala sms pod dohledem svého manžela, který v ní byl v jedné místnosti. Popsala také, jak se dostala do Sýrie. Hranici přešla pěšky z Turecka. Obě dívky skončily ve městě Rakka, hlavní baště krvežíznivých islamistů. S sebou neměly nic než pár kousků oblečení. Sabina také řekla, že její manžel je džihádistický voják.

Rakouské úřady okamžitě začaly s analýzou sms zpráv, které Sabina do francouzského periodika poslala. Jsou si jistí, že byla k tomuto přesnému znění zpráv donucena svým manželem. Experti říkají, že tento rozhovor je součástí islamistické propagandy, která má za cíl vykreslit život v Islámském státu téměř jako idylku, kde nehrozí žádné nebezpečí.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

jana95 ( 19. prosince 2014 12:08 )

Ve shodě jsou tam hrubky 3 - to jen, abys sklopil rypák. Na Blesku přeci nejde o gramatiku, ale o obsah sdělení. Ten je OK.

janair ( 30. října 2014 12:04 )

Kdyz jsou to telata s mozkem plnym sperma od tech ksindlu, tak jim nikdo nic nevymluvi. At si to ted uzivaji, dobre jim tak

klotilda ( 30. října 2014 08:50 )

Asi holka nemá co jíst.Běžnou evropskou dívku vůbec nenapadne , že by lupínky nebo nutela stály za zmínku.Pamatujete ,jak Saddám pózoval s tím malým chlapcem a tázal se kohosi , jestli už to dítě dotalo své mléko? Děvče na fotografii si jistě také nedovedlo představit ,že by tak běžné věci nebyly.

jana999 ( 29. října 2014 16:17 )

v evropě by se měl islám zakázat, kdo ho chce praktikovat at se vrátí odkud přišel, stačí mi hloupí katolíci, ještě se tu budou roztahovat agresivní islámci

zlymikes ( 29. října 2014 12:05 )

ale on to měl místo porna a prý se při psaní těch žvástů vždycky udělal

Zobrazit celou diskusi
Další videa