Krutá smrt z rukou ISIS: Natáčel video tak ho ukřižovali

Takto Al-Káida popravila jiného muže v březnu
Autor: dce - 
18. října 2014
21:25

Na severu Sýrie ukřižovali bojovníci Islámského státu muže, který natáčel budovy jejich velitelství. Muže přibili na železný kříž. Ukřižování je jeden z dvou druhů popravy, které ISIS využívá nejčastěji.

"Abudallah Al-Bushi. Zločin: natáčení velitelství Islámského státu za 500 tureckých lir (zhruba 4800 korun) za jedno video. Rozsudek: Poprava a třídenní ukřižování," Tak podle serveru novinky.cz zněl nápis na ceduli, kterou mrtvému muži pověsili teroristé na krk. 

Spolu se stínáním hlavy je to jeden ze dvou způsobů popravy a ponížení, které mají bojovníci ISIS připravené pro špiony a znesvětitele. 


Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

weigel ( 19. října 2014 03:43 )

Protože IS používá praxi která byla ve středověku že se do armády brali převážně bezcitní psychopati, což zaručuje bojovou převahu (zajatce zásadně nebrat). Proto 15 000 vojáků IS porazilo 500 000 Irackých vojáků kteří se do kasáren dostavovali pouze pro žold a jinak věnovali se vlastním podnikatelským aktivitám. V Afghanistánu když je zraněn Talibánec je ošetřen předán Afghánské armádě a ta ho po uzdravení vrací Talibáncům zpět do oběhu.

tymitaky ( 18. října 2014 21:59 )

Asi z humanitární pomoci.

milofr ( 18. října 2014 21:55 )

  Muže přibili na železný kříž. Ukřižování je jeden z dvou druhů popravy, které ISIS využívá nejčastěji. --Ty lidi z ISIS musí mít moc fajnový hřebíky!!!

tymitaky ( 18. října 2014 21:53 )

To ho to natáčení přišlo draho.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud