Policisté řekli vyděšeným rodičům, že jejich syn zemřel: On je ale naživu!

 (Autor: Reprofoto youtube.com)
Autor: shp - 
11. října 2014
13:14

Neskutečnou bolest a smutek na srdci způsobil nebohým rodičům omyl policistů v americké Aljašce. Strážci zákona si spletli dvě osoby a nahlásili matce a otci Justina Priesta (29), že jejich syn zemřel při autonehodě. Jaké ale bylo poté jejich překvapení, když spatřili milovaného syna živého a zdravého!

Justin se probudil v půl šesté ráno celý rozespalý. Vzbudilo ho klepání na dveře, což byla ta poslední věc, kterou by v tu dobu čekal. Vstal a ve dveřích spatřil svou přítelkyni, jak se baví s uplakanými rodiči.

„Justine? Je to Justin, chvalte Ježíše, mysleli jsme si, že jsi mrtvý,“ křičel překvapený, ale šťastný otec. „Jsi naživu,“ vyjekla nadšená maminka. Justin nechápal, myslel si, že jeho rodičům přeskočilo, ale brzy se ukázalo, že jeho maminka s tatínkem prožili děsnou noc.

Policisté k nim přijeli ve tři hodiny ráno a řekli jim, že je jim to velmi líto, ale jejich syn zemřel při dopravní nehodě. Nakonec se ukázalo, že obětí byl muž stejného jména, ale o poznání starší. Rodiče si tak pořádně oddechli.

abzk ( 11. října 2014 14:04 )

Muselo jim to připadat jako věčnost a i kdyby to trvalo jenom půl hodiny stejně půjde o nejhorší noc jejich života.

boball ( 11. října 2014 13:38 )

Rodiče neprožili strašlivou noc,ale dvě a půl hodiny

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud