Clintonova dcera Chelsea: Sekla s moderováním kvůli těhotenství!

Autor: ČTK, haj - 
30. srpna 2014
11:02

Chelsea, dcera Billa a Hillary Clintonových, se rozhodla skončit s kariérou televizní reportérky. Hodlá se prý nadále starat o dobročinnou Clintonovu nadaci a také o dítě, které čeká.

Clintonová pracovala v jedné z nejsledovanějších amerických stanic od roku 2011. "Strašně ráda jsem se dívala na příběhy (pořadu) Make a Difference o pozoruhodných lidech a organizacích, kteří přetvářeli naši zemi a náš svět. Jsem vděčná za to, že mi NBC dala šanci pokračovat v tomto důležitém odkazu," uvedla Clintonová na svém facebookovém profilu.

Po aktivním období se letos počet jejích příspěvků výrazně snížil. V poslední době odvysílala stanice například její reportáže o vzdělávání sociálně vyloučených dětí či o restauracích, které věnují zbytky jídla potřebným lidem. Vůbec poslední její práce se na obrazovkách objevila před měsícem.

Podle časopisu Politico si přitom vydělala 600.000 dolarů za rok (asi 12,5 milionu korun). "Chelseiny příběhy inspirovaly lidi po celé zemi a byly příkladem skutečné moci, kterou máme jako jedinci, abychom dokázali změnit obraz svého okolí," ocenil její přínos viceprezident NBC News Alex Wallace.

Její odchod ušetřil stanici ošemetné situace, k níž mohlo dojít za dva roky, kdy podle všeho hodlá matka Hillary Clintonová kandidovat na prezidentský úřad. NBC již dříve ujišťovala, že předejde jakémukoli střetu zájmů. 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

ruudazvostravy ( 30. srpna 2014 15:05 )

 Ta by s tou tlamou dračí mohla vihulit tak akonrát fotra deBilla,aby si nemusel shánět na ulici ňáký kchurvy.

milovnikplesku ( 30. srpna 2014 13:28 )

Tak Clintova kvuli tehotenstvi konci a ta pizda s rypakem co vypada jak odpocivadla na cura.ky se tam sere.Pry vseobecne oblibena a lidma zadana.Boze ja z ni umru z kun.dy spinave Borhyove ma strach aby se na ni nezapomnelo

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud