Autojeřáb se převrátil na nádraží v Chebu: Zraněného muže museli hasiči těžce vyprošťovat!

Autor: zb, tpk - 
17. srpna 2014
13:21

Při překládání jednoho z dílu na nádraží v Chebu se převrátil jeřáb. Muž, který stroj obsluhoval, musel být složitě vyprošťován hasiči, kteří se ho snažili dostat z kabiny. To se jim nakonec povedlo a vrtulníkem byl transportován do nemocnice.

Autojeřáb se převrátil na železničním nádraží v Chebu. Jeřábníka převezl vrtulník s drtivými zraněními nohou do Fakultní nemocnice v Plzni. „Jeřáb překládal části kolejových dílů, přitom se převrátil na bok a v kabině zůstal zaklíněný jeřábník,“ řekl mluvčí krajských hasičů Martin Kasal.

Hasiči museli pro vyproštění zraněného muže použít hydraulické nástroje i zvedací vaky a na pomoc přijel také ještě jeden autojeřáb. Složité vyproštění trvalo několik desítek minut. „Záchranná služba pro transport muže povolala přímo na místo nehody vrtulník. Ten přistál u stanice drážních hasičů, která je nedaleko místa události,“ dodal Kasal. Jeřábník byl při vědomí a se záchranáři komunikoval. Utrpěl ale drtivá poranění nohou a tak ho vrtulník odvezl do traumacentra plzeňské nemocnice.

iraem ( 17. srpna 2014 14:31 )

tak ten autojeřáb se převrátil na nádraží nebo autojeřáb převrátil nádraží?

zkratik ( 17. srpna 2014 13:38 )

titulek ...Autojeřáb se převrátil nádraží v Chebu....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud