Reportérka ČT Jana Sotonová zemřela při tragické nehodě

18. srpna 2014
13:24

Tragický víkend na českých silnicích se stal osudným i pro reportérku České televize Janu Sotonovou. Její smrt na facebooku potvrdil šéfredaktor reportážní publicistiky ČT Marek Wollner.

"Naše mladá kolegyně a kamarádka, novinářka Jana Sotonová zemřela včera při tragické dopravní nehodě. Nemám vůbec slov, je to šílené a bude nám strašně, strašně chybět," napsal na Facebook šéfredaktor reportážní publicistiky České televize Marek Wollner.

Křižovatka smrti

V neděli došlo k tragické nehodě na "křižovatce smrti" v Zámrsku na Orlickoústecku. Modrý Volkswagen Passat narazil čelně do pravých dveří stříbrné audiny, kterou řídil osmadvacetiletý muž. Stejně stará žena v autě zemřela. "Byla tam jedna osoba zaklíněná na místě spolujezdce. Bylo nutné jí pomoci vyprošťovacím zařízením. Bohužel se ji ani přes déle trvající resuscitaci nepodařilo zachránit," řekl serveru tn.cz velitel zásahu Jan Nováček. V autě zahynul i pes zemřelé mladé ženy. Pravděpodobně šlo právě o Janu Sotonovou.

S magazínem Reportéři ČT začala Sotonová spolupracovat v roce 2011. Natočila desítky reportáží. Novinařině se ale věnovala už v době studií žurnalistiky na Univerzitě Palackého v Olomouci, kdy pro Lidové a Hospodářské noviny psala zprávy především z domácí politiky.

ivika4 ( 19. srpna 2014 12:57 )

IQ houpacího koně , no coment

haluz.s.r.o ( 18. srpna 2014 20:37 )

ty jsi dobrý ty z.k.u.r.v.y.s.y.n.e nebo z.k.u.r.v.y.d.c.e.r.o

bubliiinka ( 18. srpna 2014 19:48 )

no to nepřijdou protože to co sem píšete je fakt krásný,ale ono je to asi něco extra tady vyblít takové namachrované kecy když tě tu nikdo nevidí co ?

bubliiinka ( 18. srpna 2014 19:46 )

jak spolujezdec ovlivní jízdu ? ona neřídila

bubliiinka ( 18. srpna 2014 19:43 )

jakou cenu máš ty ?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud