Kuriozní nehoda: Řidič se sehnul pro bonbon a auto opřel o chatku

Autor: iža, Policejní deník - 
11. srpna 2014
17:15

Neuvěřitelnou nehodu se šťastným koncem přežil polský řidič (73). Během jízdy Stanislavicemi v Českém Těšíně hledal na zemi bonbon, který mu spadl, a sjel z velmi prudkého svahu. Předtím ještě projel asi sto metrů po poli. Auťák zastavil bokem až o zahradní chatku. Kuriozní byl i závěr nehody. Když hasiči otočili opel na všechny kola, důchodce sedl za volant a v klidu odjel.

"Operační středisko HZS MSK přijalo tísňové volání těsně před třičtvrtě na jedenáct dopoledne v neděli 10.8.2014. Na místo byla ihned vyslána jednotka profesionálních hasičů HZS MSK ze stanice Český Těšín s jedním zásahovým vozidlem. Po příjezdu na místo dopravní nehody bylo zjištěno, že vozidlo havarovalo kuriozním způsobem," uvedl mluvčí HZS Moravskoslezkého kraje Petr Holub. Auto sjelo ze silnice v prudké levotočivé zatáčce. Asi 100 metrů  pokračovalo po louce, která končila prudkým srázem. Tam se vozidlo převrátilo a skončilo na boku u místní chatky.

camse ( 11. srpna 2014 22:40 )

kurzové sázení, velmi spolehlivé info http://cameso.webnode.cz/

bandour ( 11. srpna 2014 19:28 )

Tak, toto s prominutím může udělat jenom blbec, v těchto letech by se měl nad sebou zamyslet, jak je to s jeho uměním a zanechat řízení, než někoho zabije

danda5 ( 11. srpna 2014 18:47 )

Asi Homer Simpson ne???

camse ( 11. srpna 2014 18:08 )

kurzové sázení, velmi spolehlivé info www.cameso.webnode.cz

Zobrazit celou diskusi