Tluchoř sjíždí Kersko: Kolem vily za 10 milionů jezdí na kole!

Autor: Eva Pospíšilová - 
21. 7. 2014
13:03

Z levého příkopu do pravého... Tak si to kdysi z hospody touto cestou šněrovali na kolech herci z legendárních Slavností sněženek. Dnes se tudy prohání trafikant Nečasovy vlády Tluchoř. V Kersku má vilku za deset milionů.

Před jedenatřiceti lety se v Kersku natáčel slavný film režiséra Jiřího Menzela Slavnosti sněženek, který vznikl na motivy povídek neméně slavného spisovatele Bohumila Hrabala. Od té doby se ale místo, kde se za divočákem honil i Rudolf Hrušínský, změnilo k nepoznání. Skromné chaty a domky jsou ty tam. V Hrabalově poetickém Kersku vyrostly předimenzované vily na pozemcích obklopených masivními zdmi.

Jedním takovým stavením je i novostavba Petra Tluchoře. Exposlance, jehož odchod ze Sněmovny byl spojován s údajným korupčním jednáním. To se ale kvůli jeho imunitě nakonec neprokázalo, ani se ale nepodařilo vyvrátit. Tluchoř teď chce za své stíhání odškodnění ve výši zhruba čtyř milionů korun. I proto Blesk zajímalo, jak si muž s pošramocenou minulostí žije.

Exposlanec na dotazy neodpověděl. V osadě uprostřed lesů je ale evidentně spokojený. Fotograf Blesku ho zastihl zrovna ve chvíli, když se do své kamerami zabezpečené vilky vracel z projížďky na kole…

Nedořešené trafiky ho netrápí

Tluchoř a spol. čelili obvinění z toho, že si nechali slíbit „trafiky“ ve státních firmách výměnou za to, že se vzdají poslaneckého mandátu. Nejvyšší soud ale dospěl k závěru, že exposlanci jsou kvůli indemnitě (neodpovědnosti poslanců za hlasování či jiné projevy učiněné ve Sněmovně) vyňati z pravomoci orgánů činných v trestním řízení a že je nelze stíhat.

Podezřelá čísla

Tluchořův dům v Kersku. Exposlanec si na něj údajně vzal hypotéku 7,5 milionu s tím, že konečná cena stavení bude kolem deseti milionů. Pozemek v hodnotě 6 milionů získal od tchána Luďka Rubáše, který ho ale paradoxně koupil jen asi za zhruba 20 tisíc. Rubáš býval ministrem zdravotnictví.

Doporučujeme
jahodove_ticho ( 21. července 2014 18:47 )

Jestlipak tohle zkorumpovaný prase ještě honí nad Kristýnkou Kočí

bilclinton ( 21. července 2014 17:33 )

Co modrý pták z vlády Nečase a spol., to vyžrané a napakované prase!Tuneldědek je naučil krást ve velkém a není se co divit, že v tom úspěšně tito parchanti pokračují! Na každou svini se vaří voda, i na tohoto šmejda!

rynger ( 21. července 2014 17:14 )

Jasný přesně tak souhlas

tomik007 ( 21. července 2014 17:14 )

Kdyz dost nakloni hlavu - tak ma docela vodorovnou tlamu...

rynger ( 21. července 2014 17:12 )

Přesně co to je za článek jakou má vypovídací hodnotu o čem? , no nevim , potkal jsem ho v Praze a tak arogantní a nabubřelej snad není nikdo asi vědí proč ho šoupli do šuplíku vychladnout.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud