Pátek 18. června 2021
Svátek slaví Milan, zítra Leoš
Jasno 32°C

Děsivá srážka tří aut u Plzně: Nad řidiči stáli všichni svatí!

Na Plzeňsku se srazila hned tři auta, posádky měly obrovské štěstí
Na Plzeňsku se srazila hned tři auta, posádky měly obrovské štěstí  (Autor: Foto Blesk - Zbyněk Schnapka)
Autor: zb - 
17. července 2014
16:18

Tři auta se srazila v centru Chrástu na Plzeňsku. Nehodu patrně zavinil řidič (25) subaru, který nedal přednost a narazil do dodávky. Vozy se střetly ještě s dalším autem, které přišlo o kufr. Se středně těžkými zraněními skončili v nemocnici šofér tohoto nissanu a spolujezdec z dodávky.

Děsivá srážka tří aut se odehrála přímo v centru Chrástu na Plzeňsku. Uvnitř zdemolovaných vozů sedělo celkem 8 lidí a všichni se obávali tragických následků. Nakonec ale sanitky odvezly do nemocnice dva lidi.

„Utrpěli středně těžká zranění v oblasti hlavy a krku,“ uvedl Václav Ondra z krajské záchranky. Nehodu zavinil řidič (25) subaru.

„Nedal přednost a narazil do dodávky,“ řekla policejní mluvčí Hana Krofftová. Vozy pak letěly a střetly se ještě s nissanem, který přišel o kufr. „Špatně jsem se rozhlédl a vjel jsem tam,“ řekl Blesku řidič subaru.

„Byla to strašná rána. Ještě, že jsme táhli přívěsný vozík, jinak bychom se převrátili na bok. Náš kamarád, který s námi jel, skončil v nemocnici. Ztěžoval si na bolest zad,“ řekl jeden z trojice mužů z dodávky. Druhým zraněným byl řidič nissanu, který byl chvíli v bezvědomí.

Video Na Plzeňsku došlo k dramatické nehodě tří aut - Blesk - Zbyněk Schnapka

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa