Pojď na mou hruď, princi: Fanynka málem umačkala samou láskou prince Harryho!

Autor: shp - 
11. června 2014
10:02

Že je princ Harry magnet na ženy, se ví už dávno. Na výročním promítání jeho oblíbeného filmu Zulu se na něj vrhla fanynka, která všem ukázala, že přitažlivost zemská je oproti tomu, jak má ryšavého člena britské královské rodiny ráda, prakticky nic.

Princ Harry je obrovským fanouškem kultovního snímku Zulu s Michaelem Cainem, který měl premiéru už v roce 1964. Výroční promítání po 50 letech si tak v Londýně nemohl nechat ujít.

Když se jeden z nejznámějších mládenců světa přibližoval ke kinu, vrhla se na něj jedna z fanynek, která ho objala kolem krku tak silně, až Harry překvapením vyhrkl. Zaskočení ale v jeho tváři brzy vystřídal úsměv.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

malenabald ( 12. června 2014 13:15 )

Ty budeš pěkná nána. Kdo všichni? Za koho píšeš? A co mají redaktoři z Blesku nakaženého??? Jsi tragédka. Hrůza!

ivuska1 ( 11. června 2014 13:07 )

Proc porad propagujete kralovskou rodinu ??????? Nikoho to nezajima co ty nemakacenka zlodejsky delaji a vy porad zpravy o nich cpete do tisku. Mate to nakazene ?????

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud