Sobota 20. července 2024
Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav
Oblačno 27°C

Cyklista, kterému řidítka propíchla nohu: Stalo se mi to už podruhé!

Autor: Jan Doležal - 
9. června 2014
16:38

Na kolo prý nezanevře a závodit bude dál. Bronislav Procházka (43), kterému řidítka od bicyklu probodla nohu, leží v příbramské nemocnici a těší se, až znovu vyjede na trať.

Když si cyklista v nemocnici prohlíží rentgenové snímky, není mu do smíchu. „Příjemný pohled to rozhodně není. Když se to stalo, zrovna jsem někoho předjížděl a zřejmě mu ustřelil zadek a srazili jsme se. Dopadl jsem nohou přímo na řidítka a myslím, že na mě ještě někdo spadl,“ popisoval Blesku trenér fitness, který je nadšeným cyklistou.

Rohy v paži

Podobné zranění utrpěl už podruhé. „Poprvé to bylo, když jsem měl kolo s klasickými rohy. Upadl jsem a zakroucená řidítka se mi zaryla do paže,“ popisoval Procházka. Ani další zranění ho prý neodradí od dalšího závodění. „Už jsem se zkoušel projít, ale pořád to bolí. Věřím ale, že všechno dobře dopadne a sednu zase brzy na kolo. Dcera Patricie se o mě sice trochu bojí, ale to se časem také poddá,“ usmíval se cyklista.

Zraněného okradli

Bronislav Procházka měl na závodech u Orlické přehrady dvojitou smůlu. Když ležel zraněný na lesní cestě, někdo mu z batohu, který si odložil v zázemí závodu, ukradl 8000 Kč. „Je to moje chyba. Dal jsem ho tam, kam jsem neměl,“ přiznal amatérský cyklista.

zelena.karkulka ( 9. června 2014 22:23 )

Když se mu to stalo podruhé,tak je to znamení,že se na to má vysrat

andrea666 ( 9. června 2014 21:05 )

 tech 8 tis, to mel s sebou trzbu z fitka, ne ?

bravotango ( 9. června 2014 20:41 )

yourhero ( 9. června 2014 20:10 )

Tyy Vole, ty jses teda dobrej uchyl..Rusko je rise zla, tak to vzdycky bylo a vzdy bude...nikdy nezapomenu, kdyz jsem se jako malej, osmiletej kluk probudil a pod oknem byly tanky a v nich tvi barbarsky kamaradi z asie RUSOVE..tahnete do ***e a zustante tam v asii .. s Evropou nemate nic spolecneho vy barbari!! USA je jediny stesti pro celou evropu, jinak uz byste se tady vsude roztahovali vy divosi z tundry

bravotango ( 9. června 2014 19:53 )

píš za seba ty nikto

Zobrazit celou diskusi