Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Oblačno, déšť 22°C

Cyklista si propíchl nohu řidítky: Je to podvod! nevěří drastické nehodě lidé

9. června 2014
13:53

Stehno propíchnuté řidítky! Cyklistický závod u Orlické přehrady skončil pro Bronislava P. předčasně kvůli drsné nehodě. Lidé ale drastickým fotkám nevěří. "To zranění není možné? Je to podvod," myslí si. Něco podobného nikdy neviděli ani zkušení cyklisté.

Sobotní akce Kolo pro život  měla být běžný cyklistický závod. V náročném terénu a parném letním dnu však nebyla o karamboly a zranění nouze.

Nejzávažnějším úrazem bylo propíchnutí spodní části stehna řidítky horského kola. Neuvěřitelné zranění rozpoutalo debatu v diskuzích i na sociálních sítích. Jedni nevěří, že se něco podobného může stát, druzí Bronislava P. (43) litují.

Hrozivé snímky propíchnutého stehna řidítky ale nejsou žádný podvrh. Už dnes přineseme zpověď zraněného cyklisty.

stofan ( 9. června 2014 16:41 )

hele neres, riditka v tele niesu nic vynimocne, proste sa to s casu na cas niekomu zadary, ale rozhodne to ide,hlavne ked nemas na konci spunty....obcas sa zadary aj brzdova paka v zapesti.. tak si chod kupit maso a skusaj, ale skoda ho

joldh ( 9. června 2014 15:39 )

Pěkná blbost! Něco si zkuste. Kupte si kilo libového masa (protože cyklista nebude mít sádelnatá stehna jako stará Vomáčková), vezměte trubku stejnoho průměru, přidejte tam plastové nebo gumové držadlo a naražte to maso na tu trubku. To držadlo nesmíte zdeformovat. Dejte zprávu jak to dopadlo!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud