Středa 14. duben 2021
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Oblačno, déšť se sněhem 6°C

Detektivové našli v šachtě zbytky oblečení: Patří ztracené Maddie?

Autor: ljš - 
6. června 2014
14:19

Nová horká stopa v případu zmizelé Maddie! Detektivové, kteří prohledávají stavební parcelu na okraji portugalského letoviska Praia da Luz, našli v jedné z šachet zbytky oblečení, které by mohly patřit právě nejhledanějšímu dítěti světa.

Nález vyšetřovatelé okamžitě poslali do laboratoře, kde bude podroben analýze DNA. Šachta, ve které byla tkanina nalezena, se nechází jen několik metrů od místa, kde svědek viděl podezřelého muže, který nesl v náručí dítě.

 

Detektivové na staveništi o rozloze tří fotbalových hřišť nadále pokračují v terénním výzkumu. Používají k tomu radary a také ty nejlepší policejní psy, kteří jsou cvičeni na hledaní těl. Místo se nechází asi 300 metrů od hotelu Ocean Club, ze kterého holčička 3. května 2007 zmizela.

Detektivové nejprve zmapovali a ohraničili celou oblast svého zájmu na povrchu, od včerejška pak pomocí mikrokamer zkoumají různé šachty a potrubí, které v místě jsou. Tento kanalizační systém byl v místě před lety zbudován, protože investoři plánovali postavit na lukrativní parcele s výhledem na oceán luxusní hotel. Z plánů ale nakonec sešlo.

Snahu kriminalistů sleduje celý svět, obrovské napětí ale prožívají především rodiče zmizelé holčičky. Ti nepřestávají věřit, že se jejich dcera po sedmi letech najde živá. Prohlásili ale, že jakékoli zjištění, včetně toho nejtragičtějšího, je však pro ně lepší než současná nejistota.

 

 

 

renataren ( 6. června 2014 22:12 )

Asi by se měly udělat příspěvky neanonymní, protože je tady pěkná žumpa ! Píší sem hlavně idioti a příspěvky se ukájejí akorát. Žádný názorový přínos... Děs běs !!! Jinak asi těžko najdou ještě něco po Maddie, když je známo, že po 24 hodinách se už najde asi cca 15% důkazů, tak po x letech něco hledat je jen zoufalá demonstrace snahy, která měla být již po zmizení a né po x letech ....

Shelby16 ( 6. června 2014 22:10 )

Pí*o se neříká, kdyžtak pipinka....

Shelby16 ( 6. června 2014 22:09 )

To není fakan, to byla krásná holčička

fionora ( 6. června 2014 21:43 )

nbcz,jastana, mrdounberlusconi, idioti.

Zobrazit celou diskusi
Další videa