Nuselák opět rozkopají, a to na celé 4 měsíce!

Autor: tho - 
3. května 2014
23:01

Silničáři si po zimní přestávce už opět brousí zuby na Nuselský most, páteřní komunikaci celé Prahy. Poté, co byl rozkopaný celé loňské prázdniny, začnou letos opravy dřív a také potrvají déle! Uzávěry dvou jízdních pruhů začínají už tento pátek a potrvají celé 4 měsíce! Pražané, připravte se na nekonečné kolony...

„V roce 2013 proběhla oprava středního dělicího pásu a výměna stožárů veřejného osvětlení. Letos bude provedena instalace nové izolace mostovky a položen bude nový povrch vozovky ve středních a rychlých jízdních pruzích v obou směrech,“ informovala Barbora Lišková, mluvčí Technické správy komunikací.

Loni v únoru oslavil Nuselský most kulatých 40 let provozu. Zástupci města mu tenkrát »nadělili« tuto čtyřletou opravu za 350 milionů. Za 3 dny tak startuje druhý rok pekla.

Od 2. května do 29. června 2014

■ uzavření levého a středního jízdního pruhu ve směru do centra
■ doprava ve směru z centra bude vedena ve dvou jízdních pruzích
■ doprava do centra bude vedena pouze v jednom jízdním pruhu ve svém jízdním směru a v jednom jízdním pruhu v protisměru

Od 30. června do 28. srpna 2014

■ uzavření levého a středního jízdního pruhu ve směru z centra
■ doprava ve směru do centra je vedena ve dvou jízdních pruzích
■ doprava z centra bude vedena pouze v jednom jízdním pruhu ve svém jízdním směru a v jednom jízdní

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud