Soud poslal do vazby modelku podezřelou z vraždy ve Španělsku!

10. dubna 2014
17:57

Slovenský soud dnes poslal do vazby ženu, na kterou španělské úřady vydaly evropský zatykač v souvislosti s vraždou britského obchodníka se zlatem a zlatníka Andrewa Bushe (†48). Slovenka Mária Kukučová (24) podala proti tomuto rozhodnutí krajského soudu v Trenčíně stížnost, o které bude rozhodovat nejvyšší soud.

Soudce uvalil na Kukučovou předběžnou vazbu, ve které může Slovenka zůstat nejdéle 40 dnů. Během této doby musejí španělské úřady doručit slovenským justičním orgánům originál evropského zatykače na podezřelou. Potom slovenská prokuratura podá soudu návrh, aby souhlasil s umístěním ženy do vydávací vazby. Tato procedura je součástí obvyklého postupu slovenských úřadů v řízení o vydání zadržené osoby k trestnímu stíhaní do ciziny. Slovenský soud zatím nezkoumal, zda je vydání Kukučové do Španělska přípustné.

"Podle soudu existuje obava, že pokud by zadržená osoba byla ponechána na svobodě, mohla by zmařit vydávací řízení," uvedl mluvčí krajského soudu Roman Tarabus k rozhodnutí soudce o vazbě.

Britský podnikatel Bush byl o víkendu zavražděn ve své vile ve španělském pobřežním regionu Costa del Sol. Britská média s odvoláním na informace policie dříve napsala, že právě jeho bývalá přítelkyně Kukučová je hlavní podezřelou. Na Bushe a jeho novou milenku údajně čekala ve vile a pak ji svědci viděli chvatně odjíždět z místa činu v jednom z Bushových luxusních vozů.

Kukučová se vrátila v úterý do vlasti a přihlásila se na policii. Kriminalisté ji posléze zadrželi a umístili do policejní cely.

jana999 ( 11. dubna 2014 08:12 )

tak manželka jí asi v duchu děkuje, ted bude dědit a nemusí se dívat, jak ten její rozhazuje prachy s kurvama

turan ( 11. dubna 2014 08:01 )

Kua!Čo to vypisujete?Jak to tak sledujem,žiadna žena není pre vás dosť pekná!Nepíšu tu len samé "tepláčiky"?

derrick007 ( 10. dubna 2014 21:58 )

Odstrelila by ti gulky s brokovnicou

derrick007 ( 10. dubna 2014 21:58 )

Na kramneho tak nenadavas

tomik007 ( 10. dubna 2014 20:29 )

jedna tragedie - a obe dve mlade Marie prisly o nabijecze

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud