Věděl cestující z Boeingu 777 dopředu o jeho osudu? Manželce nechal doma snubní prsten!

Autor: shp - 
12. března 2014
10:07

Agonii Australanky Daniky Weeks nelze popsat. Její muž Paul (39) se rozhodl opustit dočasně rodinu kvůli vysněné práci. Než nastoupil do osudného Boeingu 777, který ho za ní měl dopravit, dal ženě snubní prsten a hodinky, která má dát jejich synům, pokud se mu něco stane. Věděl Paul o osudu letadla dopředu?

Novozélanďan zažil ve svém domovském Christchurchu děsivé zemětřesení. Proto se rozhodl přestěhovat do australského Perthu. Po čase potkal Daniku, oženil se a páru se narodili synové Lincoln (3) a Jack (1).

Jenže mechanický inženýr toužil po práci v Mongolsku. Alespoň na nějaký čas, aby zabezpečil svou rodinu. Do země se měl dostat přes Čínu, kam odlétal z malajsijského Kuala Lumpuru. Bohužel nastoupil do Boeingu 777, který v sobotu zmizel nad Jihočínským mořem.

Danica, která od něj dostala snubní prsten a hodinky, je nyní zoufalá. „Říkal, že kdyby se něco stalo, tak je mám dát našim synům, až se jednou budou ženit,“ řekla žena televizi Nine Network. Na Paula tak nyní padá podezření, že o osudu letadla věděl předem. Pátrání po stroji, na jehož palubě bylo 239 lidí, je stále bezúspěšné.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

123automobil ( 13. března 2014 07:36 )

odetka.odetka ( 13. března 2014 05:07 )

Jooo vedel, ze to letadlo spadne a proto do neho nasedl.

vencapernik ( 12. března 2014 16:46 )

To je blbe prelozeny. Original mechanical engineer se spravne prelozi jako strojni inzenyr.

andrea666 ( 12. března 2014 13:30 )

co to je mechanický inženýr, něco jako střihoruký Edvard, ne ? a místo ptáka vrták !

egyptanka ( 12. března 2014 12:42 )

Co je na tom divného? Když letím na dovolenou,prsteny si neberu. A to bez ohledu na to,jestli letím sama nebo s manželem.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud