Krejčířův odklízeč mrtvol: Proč je tak tlustej? Vykrmuje ho žena a milenka!

Autor: lvi - 
30. 1. 2014
11:13

Party, kokain, alkohol a ženy! Takový je soukromý život českého podnikatele Radovana Krejčíře (45) v JAR, když zrovna nesedí v base a nečeká na soud. To v dokumentu FTV Prima Očima Josefa Klímy řekl bývalý Krejčířův bodyguard Vítek. Prozradil i to, proč se postava Krejčíře zakulacuje.

Za vším hledej ženu, dalo by se říci. V Krejčířově připadě hned dvě. "Von hrozně tloustne, protože má dvě večeře. Jednu u milenky a jednu u manželky. To je ten největší problém, proto je tak tlustej, že jo," uvedl Krajčířův "odklízeč mrtvol" Vítek. Vůbec poprvé tak potvrdil i to, co si vrabci v JAR šuskají už dlouho. A to, že u Krejčířů doma to zrovna velká idylka není.

Mezi nejzábavnější Radovanovy radovánky podle Vítka patří vyjížďky autem s populární jihofrickou playmate Marissou Christopher. "Sedím u Kačeny v autě a Radek mi volá: "Kde seš?, říkám: "U Kačeny v autě" a on: "Dobrý a Marissa už má svoje auto?", pak říkal další jména, co jsem měla jako udělat a já mu říkám: "No tak to je super" a  Kačena na mě: "On řekl Marissa, že jo? a já říkám: "Mumamba", nebo něco takovýho jsem si vymyslel. Pak to volám znova Radkovi a on: "Vona to slyšela jo?" a já: "Vždyť ti říkám, že sedim v jejim autě," popsal svérázně nevěru českého podnikatel Vítek.

Video Krejčířův ochránce o zabíjení v JAR - FTV Prima
480p 360p 240p

Reportáž z pořadu FTV Prima Očima Josefa Klímy. Pořad vysílá televize každou středu ve 21.30.

Nevěra zapomenuta

Podle něj se po této události Kateřina Krejčířová na čas od svého muže odstěhovala do svého domu v sousední Pretorii, kde provozuje salón krásy. Nyní to ale vypadá, že soudní opletačky manžele opět spojily a Kateřina se účastní každého Krejčířova stání.

Milenka Marissa se stále věnuje focení pro pánské časopisy a vztah s Krejčířem nikdy oficiálně nepotvrdila.

Doporučujeme
tenzmrtodvedle ( 25. února 2014 10:49 )

Zrejmne hrablo tobe. On tam byl ten Vitek zadrzenej jen tak,ne? V JAR. A vubec ne ve spojitosti s Krejcirem,ze ano? Proste je to krysa,ktera nema zadny respekt pro sebe samu,kazdopadne ale vi o cem mluvi. Tenhle frajer si zaslouzi kulku a ukoncit jeho trapeni,kazdopadne si nemyslim,ze by si tyhle veci vymyslel...

ninunka ( 30. ledna 2014 17:01 )

ninunka ( 30. ledna 2014 16:40 )

zjevně hráblo Klímovi.....páč každý ví, že když feťák uvidí na stole 2 gramy fetu- udělá i řekne vše, co se po něm chce.... Klíma si udělal tímto jen ostudu!!! Proč nejde na světlo světa pravda o kmotrech- Janoušek a spol???No...protože tyhle- mezi sebe Klímu a spol. nikdy nevezmou- nefetujou

janejaneja ( 30. ledna 2014 15:49 )

Tomu odklízeči z toho všeho zjevně hráblo-pokud jste se dívali na pořad s p.Klímou. A ten Krejčíř brzy pukne v pase ,jak moc asi žere ! Ženy má ale pěkné- to se musí nechat.

starypes ( 30. ledna 2014 15:28 )

To bych spíše tipoval tebe, než jeho.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud