Zpověď expřítelkyně vraha Elišky M. (†21): To já měla být oběť!

Autor: Tomáš Koníček - 
20. 1. 2014
06:31

15 000 korun, pro takovou částku ubodal Elišku M. (†21) na pražském Vyšehradě táta tří dětí Jiří F. (25). Obětí mohla být i Lucie Capouchová (21) z Kolína. S vrahem před činem chodila a on z ní ždímal peníze.

„Když si to teď dávám dohromady, to já měla být oběť a ne Eliška,“ svěřila se Blesku Lucie. Na rozdíl od Elišky ji zachránilo, že peníze »sypala«. „Eliška mu je asi odmítla dát. Možná ho chytil rapl, a proto ji zabil,“ myslí si prodavačka z Kolína.

Hnízdečko lásky

Jiřího znala od loňského září. „Chodili jsme spolu. On sice měl přítelkyni, ale tvrdil, že od ní chce odejít. Sliboval, že budeme bydlet spolu,“ vypráví.

Vztah se rozpadl v momentě, kdy mu dala peníze, aby koupil nábytek do jejich hnízdečka lásky. „Vzala jsem si půjčku 100 tisíc. Byli jsme vybrat v Praze nábytek a on ho měl druhý den koupit. Dala jsem mu na to peníze. Pak už jsem ho neviděla,“ popisuje s tím, že mu také dala počítač za 37 tisíc korun, který koupila na splátky.

„I když jsem přišla o peníze, dopadlo to pro mě ještě dobře,“ dodává Lucie. »Jejímu« Jiřímu hrozí 20 let kriminálu, případně výjimečný trest.

Vrah pohodář

Jiřího F., který je obviněn, že 7. ledna ubodal v bytě na Vyšehradě Elišku M., popisuje Lucie jako příjemného kluka. „Chodili jsme spolu na pivko. Občas bral na společné schůzky své dva syny. Bylo to všechno v pohodě,“ vypráví a přiznává, že věděla o třetím těhotenství vrahovy oficiální přítelkyně. Dva týdny před činem se mu narodil opět syn, pojmenoval ho Dexter. Po seriálovém sériovém zabijákovi.

Doporučujeme
bieseger ( 20. ledna 2014 11:22 )

Stovky ? Nebuďte směšný, je jich drtivá většina. Holt všechny holky chtějí grázly a parchanty. Pak si zkusí jaký je psychický a fyzický týrání a pak změní trošku priority v životě, ale né všechny. Některým to nebezpečí a vzrušení vyhovuje a tak si vždycky najdou nějaký jiný hovado.

andorea ( 20. ledna 2014 08:38 )

Taky mi zůstává rozum stát, jak se některé ženské nechají takhle lehce oblbnout.

abvydavatelstvi ( 20. ledna 2014 08:28 )

No to fakt nemají..... chlap jim to udělá možná dobře v posteli a oni potom udělají ze zamilovanosti všechno.... i se zadluzi... Jsou tří druhy žen... které si nechají platit.... které platí.... a ty slušné.....

kukuku ( 20. ledna 2014 08:27 )

Průměrně myslící osoba si snadno domyslí, že koupi PC za 37 litrů té blbce vrah dohodil od svého kamaráda.

abvydavatelstvi ( 20. ledna 2014 08:23 )

Znala jsem případ, kdy se žena seznámila s mladším mužem, ten ji přesvědčil aby si vzala půjčku 200 tis které mu odevzdala a už ho víc neviděla ...... další žena v důchodovém věku se seznámila také s mladším mužem... ten ji přemluvil aby si vzala vyšší půjčku a založila barak nedaleko Prahy... že bude půjčku platit... když penize vybrala... chlap si koupil auto a se zbytkem peněz odjel ..... na duchodkyni zůstaly všechny splátky... a do půl roku přišla o dům... dcery se na ni vykaslaly a zůstala sama někde na ubytovně.. a chodí ještě pracovat.... aby mohla platit vysoký dluh... dalsi žena pracovala jako pokojska... taky naletela chlapovi který ji přesvědčil aby si vzala půjčku že musi zaplatit alimenty jinak ho zavrou... půjčku si vzala z providentu kde jsou nehorazne Vysoké splátky.... chlap samozřejmě zmizel a ona nestihala platit... měla na krku exekuci a dluh se ji navysil....... a takových hloupych ženských jsou jistě stovky.... které nerozeznaji grazla od slušného chlapa a potom na to doplati .....

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa