Expolicista, který ubodal manželku: Pokusil se o sebevraždu!

Autor: lvi - 
13. ledna 2014
13:38

Miloš B. (35), bývalý policista, který loni v srpnu ubodal svoji manželku, se v neděli pokusil v plzeňské věznici o sebevraždu. Podle předběžných informací se otrávil větším množstvím prášku a nyní bojuje o život.

Miloše B., odvezla do plzeňské fakultní nemocnice záchranná služba. „Kolem desáté dopoledne jsme byli přivoláni do věznice k pacientovi v bezvědomí,“ řekla Právu dispečerka plzeňské záchranky Lenka Ptáčková. Miloše B. nyní v nemocnici hlídá vězeňská stráž.

Podle matky bývalého policisty, byl na tom její syn delší dobu psychicky špatně. „Minulý týden mi napsal, že je na tom psychicky špatně, že to na něj všechno dolehlo a že musel dostat nějaké prášky na uklidnění. V pátek mi ještě přes obhájce vzkazoval, jaké věci chce přinést, až k němu půjdu tuto středu na návštěvu,“ řekla deníku.

Bývalý příslušník cizinecké policie Miloš B. svoji ženu ubodal nožem před bytem na sídlišti Lochotín, Poté z místa utekl a týden se skrýval v lese za Plzní, kde ho nakonec detektivové útvaru GIBS zadrželi.

dekatlon.je.tchurak ( 13. ledna 2014 14:47 )

že se snim se.rou..ať ho nechaj chci.pnout kozo.mrd za.sranej

tarot666 ( 13. ledna 2014 13:53 )

škoda,že mu to nevyšlo,bylo by o jednoho kripla a příživíka méně

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud