Internet se baví: Falešný tlumočník v JAR překládal návod na pejska!

Falešný tlumočník by si během Obamova projevu klidně stihl sestavit zvíře z nafukovacího balónku.  (Autor: Repro youtube.com)
Autor: lvi - 
19. prosince 2013
14:35

Před týdnem svět obletěla šokující informace o podvodném tlumočníkovi do znakové řeči, který měl neslyšícím překládat průběh pietního aktu za zesnulého Nelsona Mandelu. Nyní vznikají videa, která jeho tragické vystoupení parodují.

Jihoafrický tlumočník Thamsanqa Jantjie (34) sice zpochybnil tvrzení zástupců neslyšících, že je podvodník, nyní je však terčem veřejného posměchu, které na sociálních sítích sdílí statisíce lidí.

Na serveru youtube.com tak můžeme například vidět, co by se stalo, kdyby do jeho rukou v průběhu tlumočení poselství amerického prezidenta Baracka Obamy někdo vložil nafukovací balónek.

Jantjie už skoro týden obhajuje svůj výkon schizofrenií (nastoupil do psychiatrické léčebny pozn. red.) a tvrzením, že během tlumočení ho „ovládly jakési hlasy“. Po bližším přezkoumání vyšlo najevo, že neustále opakoval gesta, která znamenají „krevetu“ a „houpacího koníka“.

holanek ( 19. prosince 2013 16:52 )

Hluboce se stydím a slibuji, že to už nikdy neudělám. Paní Líbě Šmuclerové se tímto omlouvám.

nejsem.burel. ( 19. prosince 2013 15:40 )

holanek - Co to meleš? článek máš tady: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/224736/schwarzenberg-se-zastal-sve-jany-neni-to-zadna-ram lice.html když neumíš hledat ve starších článcích, tak je to tvoje ostuda a ne Šmuclerky STYĎ SE HOLANKU!

holanek ( 19. prosince 2013 15:34 )

Ještě ráno byl na Blesku článek o knížeti Schwarzenbergovi a jeho přítelkyni. Stačil jeden jediný telefonát paní Líbě Šmulcerové a článek zmizel. Jako za socialismu nebo v Severní Koreji. STYĎTE SE PANÍ ŠMUCLEROVÁ !

xxxx678 ( 19. prosince 2013 15:10 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud