Úterý 28. května 2024
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Oblačno, bouřka 23°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Sraz starých komunistů: Štrougal měl vážnou nehodu, nemůže chodit

Autor: vr, oj - 
15. listopadu 2013
05:00

Miroslav Štěpán (68) a Miloš Jakeš (92) se ve čtvrtek večer sešli ve čtyřhvězdičkovém pražském hotelu, aby slavnostně pokřtili Štěpánovu knihu. Do party jim kvůli zlomenině stehenní kosti chyběl jen bývalý premiér Lubomír Štrougal. I tak si spolu komunističtí bratři s nostalgií nad sklenkou vína zavzpomínali na staré časy.

Dřív bylo líp

Čiperný devadesátník Jakeš, který se v kondici udržuje střídmou stravou a procházkami, se proslavil svým proslovem na Červeném hrádku. Byl kvůli němu dlouho považován za nepříliš bystrého politika. Sám ale míní, že tehdy nám všem bylo líp. „Lid byl vyvlastněn, to mají všechno cizinci. I z hlediska podmínek života se to nedá srovnávat,“ řekl Blesku.

Ač sám volil komunisty, nevadí mu ale, že do politiky vstupují »velkopodnikatelé« typu Andreje Babiše (59, ANO). „Je to schopný člověk a dosáhl solidního výsledku. Co bude dělat dál, řekne budoucnost,“ prozradil nám.

Hašek je mamlas, my takhle nelhali!

Lánskou schůzku u prezidenta Miloše Zemana (69), o které lhal nyní již bývalý místopředseda ČSSD Michal Hašek (37), sledoval Miroslav Štěpán s gustem. Prý se na ní projevil prezidentův skutečný charakter. „Očekával jsem, že se Zeman takhle zachová a s chutí je všechny (účastníky schůzky, pozn. red.) hodí přes palubu. Mně spíš připadají ti tři účastníci jako totální mamlasové,“ zdrbal je. Tvrdí, že za totality se takhle nelhalo. „Asi když bych se objevil u Husáka, tak bych řekl, že jsem byl u Husáka,“ míní.

Štrougal má zlomenou stehenní kost

Svou troškou do mlýna nemohl bohužel přispět Lubomír Štrougal. Bývalý československý premiér svou účast na poslední chvíli odmítl. „Je nemocen, já jsem s ním hovořil, on má velmi závažné zranění, zlomení stehenní kost,“ řekl Blesku Štěpán. Konečně tedy odhalil, proč bývalý papaláš už druhým rokem chodí o francouzských holích. Vypadá to tedy, že se partička tří soudruhů, kteří se dodnes často vídají a diskutují, pomalu se rozpadá.

Podívejte se na VIDEO!

Video Křest knížky Miroslava Štěpána - Jan Jedlička, Vera Renovica
Video se připravuje ...

zkzkz ( 23. března 2014 18:16 )

zkzkz ( 23. března 2014 18:12 )

zkzkz ( 23. března 2014 18:11 )

zkzkz ( 23. března 2014 18:09 )

Co Havel řekl byla vždycky NEHORÁZNÁ LEŽ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zadnice ( 16. listopadu 2013 11:03 )

Dříve papaláši skutečně nekradli ve srovnání s dnešními "politiky". Před listopadem 89 kriminálka i StB hlídala i je a ti měli opravdový strach z následků!!! O živobytí a bydlení není třeba mluvit, kdo to zažil tak ví, že bylo skutečně lépe a vlády mnohem schopnější!!!

Zobrazit celou diskusi