Volejte Kellnerovi: PPF koupí Telefóniku za 64 miliard!

Kellnerova PPF koupí českou Telefóniku za necelých 64 miliard
Kellnerova PPF koupí českou Telefóniku za necelých 64 miliard  (Autor: ČTK/Blesk)
Autor: shp - 
5. listopadu 2013
09:28

Skupina PPF, kterou vlastní nejbohatší Čech Petr Kellner, se domluvila na odkoupení většinového podílu ve společnosti Telefónica Czech Republic, a.s. Celková kupní cena činí neuvěřitelné 63,6 miliardy Kč. PPF tím zároveň získá celou slovenskou Telefóniku.

Cena za Telefóniku je natolik velká, že ji financovat jak z vlastních zdrojů (35,5 miliardy Kč), tak úvěrem syndikovaným na bankovním trhu pod vedením Société Générale.

O2 i další čtyři roky

PPF získá 65,9% podíl v Telefónica Czech Republic a stoprocentní podíl ve slovenské Telefónice. Obě budou moci po převzetí do rukou PPF ještě čtyři další roky používat logo a značku O2. Španělská Telefónica si v české pobočce nechá 4,9% podíl.

tarot666 ( 5. listopadu 2013 20:28 )

jo,táhni si po sobě přečíst Ty svoje p.ičoviny a možná na to příjdeš

bibijana ( 5. listopadu 2013 17:55 )

tarott: a můžeš mně napsat,čím jsem si to zasloužila,že mě tak tituluješ?

tarot666 ( 5. listopadu 2013 16:51 )

běžně??Pokud vím,tak jsem Ti to řekl dneska poprvé Ty kun.do debilní

bibijana ( 5. listopadu 2013 15:51 )

xxxx678:tarot je nesmírně vulgární a sprostý ve výrazech.Mě běžně nazývá píííča.Však následně jeho slovník můžeš posoudit. 

cid2000 ( 5. listopadu 2013 14:52 )

Nebuďme naivní, že vám jen tak někdo odprodá/odprodával strategický státní majetek v 90.letech.Ikdyž jste měl peníze tak to neznamenalo, že jste si mohl něco velkého koupit bez posvěcení určitých lidí u vesla a jejich kumpánů!!!Jeden člověk to jistě nezvládl.Ani Péťa ne!!!Ikdyž je určitě schopný člověk a žije skromně na svém ostrově!!Vše bylo pod kontrolou podobných borců jako byl Mrá.zek a spol!!!Za vše se platilo nebo se bral podíl(dostal akcie na doručitele atd) v té firmě,která odkupovala právě ten státní majetek nebo podíl(bankách,pozemcích,továrnách atd)!!!Jeden šikovný proti všem tady nefunguje/-oval!!!Snad jen jediný Kožený se pokusil o podraz na ty co mu to umožnili(komplet naši námořní dopravu atd),ale utekl a skončil.Spousty jiných šikovných střelců skončilo v přehradě nebo zmizelo.Je to to samé nebo podobné jako spousty vlivných ex-politiků je spolumajiteli solárních elektráren a jiných zařízení atd!!Aby jste mohl skoupit ve velkém něco ex-státního,co má velký význam pro stát,nebo jeho chod,musíte Vám to být umožněno těma co o tom rozhodují!!!Není to jen případ pana P.K.,ale i jiných jako Ba.kala atd.Bez svolení a posvěcení vám nikdo nic neprodal ve velkém tehdy jen tak!!!

Zobrazit celou diskusi