Otec upálil svou dceru (†15): Kvůli telefonátu se snoubencem!

Otec upálil v Jemenu svou dceru za to, že telefonovala se snoubencem
Autor: shp, ČTK - 
23. 10. 2013
22:10

Jiný kraj, jiný mrav, ale tohle je již příliš! V Jemenu zatkli muže, který upálil svou patnáctiletou dceru za to, že udržovala kontakt se svým snoubencem. Přistihl ji prý, jak si s mladíkem telefonovala.

Pětatřicetiletý Jemenec upálil svou dceru v odlehlé vesnici v centrální provincii Táizz. Tamní policie oznámila, že motivem odporného zločinu bylo udržování vztahu dcery se snoubencem.

Nesmí udržovat kontakt před sňatkem

Tradice mnoha jemenských kmenů nedovoluje jakékoli kontakty lidí před sňatkem. O partnerech budoucích manželek často rozhodují rodiče a jejich motivem bývají finanční potřeby, protože ženich přináší do rodiny věno. Z téhož důvodu jsou mnozí ochotni vdát své dcery co nejdříve, v extrémních případech i velmi malé dívky. Případ smrti osmileté holčičky se stal na severu Jemenu a úřady ho stále vyšetřují.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

zlo. ( 23. října 2013 22:14 )

WHAT THE FUCK? To je svět vylízanců!

Zobrazit celou diskusi
Další videa