Nejvyšší Čech Tomáš Pustina (224 cm) má problémy: V noze obrovi praskla dlaha! Skončí na vozíku?

Autor: čad, lmk - 
23. září 2013
21:12

Na invalidním vozíku zřejmě skončí nejvyšší Čech Tomáš Pustina (35, 224 cm). Před nedávnem mu praskla v noze titanová dlaha. Teď z pražské nemocnice Na Bulovce přišla další špatná zpráva: V noze praská i druhá dlaha!

Blesk před několika dny psal o tom, že Tomášovi v levé noze praskla titanová dlaha, která mu umožňovala lépe chodit. Teď je prasklá i druhá dlaha! „Obě velmi pevné dlahy v kyčli jsou zlomeny. Obávám se, že je pouze jedna možnost, kovy odstranit a ponechat kyčel v současném stavu,“ vzkázal v dopise Tomášově mamince Aleně přednosta ortopedické kliniky Na Bulovce Pavel Dungl.

„To je strašné! Tomáš skončí na vozíku. Musí být nějaká cesta jak mu pomoci,“ zoufá si paní Alena. Ta je rozhodnuta hledat pomoc třeba i v jiné nemocnici.

Na rozdíl od ní má nyní nejvyšší Čech dobrou náladu. Nemusí ihned do nemocnice, ze které má hrůzu. Dokonce zaslané rentgenové snímky své nohy ukryl do skříně mezi cédéčka...

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

lidusa123 ( 24. září 2013 16:50 )

No dovol?!

lidusa123 ( 24. září 2013 16:49 )

Kdepaaak,ja uz ve svych petasedmdesati o muze nestojim.Radeji neco dobreho pod zub.

lidusa123 ( 24. září 2013 10:02 )

No,na dva a ctvrt metru to neni zase tolik.Ja merim 147cm a vazim 106 kg a nemyslim,ze bych byla az takovy cvalik.

lidusa123 ( 24. září 2013 05:15 )

Chudak Tomas.Kolik bolesti a trapeni musel uz vydrzet.A jeho maminka asi mnoho radosti v zivote taky neprozila.Ach jo,este ze je nadeje v lepsi zitrky!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud