Největšího Čecha Tomáše Pustinu čekalo pod ministromečkem překvapení!

Autor: Jiří Čada - 
26. prosince 2013
20:55

Pouhých dvaapadesát centimetrů má nazdobený vánoční stromeček u Pustinů v Rozkoši na Pelhřimovsku. Přesto český rekordman Tomáš (34) letos pod ním našel pozoruhodný vánoční dárek.

Kromě oblíbených puzzlí, nad kterými při jejich skládání Tomáš prý tráví dlouhé hodiny, tam tentokrát byla pro něho i překvapující nabídka na příští léto.

„O Tomáše projevili zájem italští filmaři,“ prozradila Blesku jako prvnímu Tomášova maminka Alena. Podle jejích slov by se mělo jednat o pohádku s mezinárodním hereckým obsazením.

„Na Tomášovi je kromě velké postavy zaujali prý i jeho dobrácké oči,“ vyprávěla paní Alena. Film by měl mít hororové prvky a Tomáš by si v něm měl zahrát údajně dobráckého obra.

Pro Tomáše by to však nebyla žádná premiéra, kromě nejrůznějších televizních reportáží, má už za sebou i roli pacienta v celovečerním filmovém příběhu nemocničního vraha režiséra Dana Svátka, Hodinu nevíš.

Video Vánoce u největšího Čecha Tomáše Pustiny - Jiří Čada

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

rastasan ( 27. prosince 2013 05:00 )

Na Fantocziho mi nesahej.

rastasan ( 27. prosince 2013 04:59 )

Fakt vtipné.Urazit nemocného člověka.

inkwizitor ( 27. prosince 2013 00:38 )

 Na dusi zalezi. Krasavci s prazdnou dusou su hnile zdochliny.

jecmen.44 ( 26. prosince 2013 22:55 )

Sice od klona, ale pravdivé.

jecmen.44 ( 26. prosince 2013 22:54 )

Ty mu to závidíš.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud