Středa 7. června 2023
Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard
Oblačno, bouřka 21°C

Matka nedávala adoptivní dceři (13) najíst: Nakonec ji nechala umrznout!

Matka utýrala adoptivní dceru k smrti - nedávala jí jíst a nechala ji umrznout! (Ilustrační foto)
Matka utýrala adoptivní dceru k smrti - nedávala jí jíst a nechala ji umrznout! (Ilustrační foto)  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: ČTK - 
10. září 2013
08:06

Krutost některých lidí nezná hranice. Američanka Carri Williams týrala svoji dceru – nedávala jí najíst a nakonec ji nechala umrznout. Nebohá dívka zemřela v roce 2011 na podchlazení. Soud v americkém Washingtonu nyní řekl, že Američanka spáchala vraždu, hrozí jí doživotí!

Třináctiletou Hanu Williamsovou našli v bezvědomí před domem její adoptivní rodiny krátce po půlnoci v květnu 2011, když se venkovní teploty blížily bodu mrazu. Krátce nato dívka adoptovaná z Etiopie v roce 2008 zemřela.

Oba její rodiče byli v pondělí uznáni vinnými z podílu na její smrti. Zatímco matka, jejíž podíl na smrti Hany byl zásadní, se provinila vraždou, otci soud vyměří trest za zločin nižšího stupně, zabití.

Vyšetřování zjistilo, že Hana byla opakovaně vystavena bití, hladovění, byla nucena spát na dvoře u domu a že od své adopce výrazně zhubla. Její desetiletý bratr, kterého rodina Williamsova rovněž adoptovala z Etiopie, trpěl podobně surovým zacházením.

Rodiče podle vyšetřovatelů izolovali rodinu od světa a nepouštěli děti ani do školy.

drza.drbna ( 13. února 2015 00:10 )

Hrozný, chudáci děti, ty si taky adoptovali kvůli penězům. To je tak nelidské.

alex80 ( 10. září 2013 14:49 )

A to tam ty rodiče nikdo neprověřuje? Měla by chodit i nějaká kontrola nebo si měli stěžovat třeba sousedi. Škoda že jsou lidi tak lhostejný.

japos22 ( 10. září 2013 12:23 )

Bylo by dobré uvést, kde žili, jestli mimo civilizaci, jinak to nechápu. A možná to tu holku už nebavilo, asi na ni celý život všichni kašlali - tak proč volat pomoc?

jeromeklapka ( 10. září 2013 09:24 )

V Etiópii,odkiaľ prišla, bežne deti majú mobil a internet...mala 8 keď ju adoptovali a keď jej odopierali jedlo,nechávali ju na zime,bili ju,tak asi tie dve vecičky jej do ruky nedávali...si sám to,čím tituluješ obyčajne druhých

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa