Z Berounky vylovili mrtvého muže: Vydala řeka tělo vodáka po téměř dvou měsících?

Z Berounky vylovili tělo utonulého muže, nejspíš jde o červnového vodáka  (Autor: Policejnidenik.cz)
Autor: ČTK, sch - 
22. července 2013
17:13

Ničivé povodně, které v Česku udeřily na začátku června, se opět hlásí o slovo. Z Berounky totiž záchranáři vytáhli tělo mrtvého muže, nejspíš jde o vodáka, který se utopil v rozbouřené řece před téměř dvěma měsíci.

Utonulý muž byl dnes nalezen v řece Berounce v Zadní Třebani na Berounsku. Tělo bylo ve vodě delší dobu.

K možnosti, že by utonulý byl jednou z obětí letošních červnových povodní, se mluvčí středočeské policie Jakub Vinčálek nechtěl vyjádřit. "Tělo dnes odpoledne vytáhli z vody hasiči, totožnost utonulého zatím není známa," řekl mluvčí.

Policie od záplav pátrá po vodákovi, který se 1. června pozdě večer spolu s dalšími dvěma muži převrátil s raftem na jezu rozvodněné Berounky v Hlásné Třebáni na Berounsku.

Jednomu z mužů se podařilo dostat z vody, tělo dalšího bylo na začátku července nalezeno v Černošicích u Prahy. Červnové záplavy v Česku si podle informací Ústřední povodňové komise z 27. června vyžádaly celkem 15 životů.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud

Mimořádná zpráva

KORONAVIRUS: 6 ČECHŮ V KARANTÉNĚ NA TENERIFE! I 1 DÍTĚArrow

Zavřít