Utopenec pod parou: Vodák (†62) se opil a našel smrt v řece!

Vodák se s největší pravděpodobností utopil v podnapilosti v řece Otavě  (Autor: profimedia.cz - ilustrační foto)
Autor: shp - 
22. července 2013
10:46

Alkohol a dovádění nikdy nešly ruku v ruce. Na vlastní kůži se o tom drsně přesvědčil vodák (†62) z Prahy. Podle jedné z vyšetřovacích verzí se opil a utopil v Otavě.

Tělo muže našel náhodný kolemjdoucí v řece Otavě v Sušici. „V půl deváté ráno zavolal na tísňovou linku svědek, že v řece mezi půjčovnou lodí a čističkou nalezl utonulého muže,“ řekla serveru Novinky.cz policejní mluvčí Dana Landmanová.

Utopil se na mělčině?

„Co bylo příčinou jeho smrti, budeme vědět až po soudní pitvě. Zatím je pouze jasné, že nešlo o nehodu na lodi při sjíždění řeky,“ dodala. Podle jedné z vyšetřovacích verzí je pravděpodobné, že se muž opil a poté vlezl do vody. V místě, kde bylo nalezeno jeho tělo, bylo totiž jenom 30 centimetrů vody.

pandxxx ( 8. srpna 2013 22:38 )

Jak můžeš něco takového napsat? Přát někomu smrt? Jsi vůbec člověk? Jak by ti bylo, kdyby to byl tvůj příbuzný a někdo tohle napsal? Doufám, že dobře. A o tom rozumu pomlč! A znal si toho člověka? Myslím si že, toho určitě udělal pro lidi víc než ty.

rottrek ( 22. července 2013 13:53 )

ve 62 by už moh mít dost rozumu na to, aby tam nalitej nelez. dobře mu tak.

liskabystrouska ( 22. července 2013 12:54 )

když je někdo opilý tak se uhodí ,utopí..takový alkoholik má pak po těle nesčetně modřin a ran ,jako když ho zbijí....to samé měla Iveta B. Rychtář ji nemlátil !!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud