Tragédie utopených brášků: Našli jejich tělíčka

Autor: ljš - 
13. května 2013
10:14

Rodiče dvou malých brášků Alexeje (†8) a Nikolaje (†6), už znají smutnou pravdu. Jejich milovaní chlapci se skutečně utopili a mohutná řeka Dunaj nyní vydala jejich těla.

Tělíčko malého Alexeje objevil ve vodě v blízkosti břehu nedaleko obce Baka náhodný cyklista. Druhého z nich našli asi 1,5 kilometru dál o několik hodin později. Oba chlapci tragicky zemřeli, když si hráli v blízkosti přívodního kanálu Dunaje. Na břehu po nich zůstalo jenom kolo a oblečení. Milované syny indentifikoval jejich zdrcený otec.

Nikdo přesně neví, proč se chlapci vydali až k nebezpečné řece. Podle otce chtěl právě starší Alexej zachránit mladšího Nikolaje, který sa topil. „Alexej křičel o pomoc, protože tak jsem je to učil. Když se pomoci nedočkal, zřejmě skočil do vody, přestože věděl, že Nikolaje nezachrání a bude ho to nejspíš stát život. Zemřeli spolu,“ řekl krátce po tragédii zničený otec Novému Času.

ivkanatka ( 15. května 2013 11:28 )

Je to strašná tragédie, ale kde byli rodiče ?!? Proč nechali tyto dva malé kluky samotné bez dozoru ?!? To mi rozum nebere !!!!!! Děti jsou zvídané a zvědavé a tak je vina na rodičích - bohužel !

an.manchester ( 14. května 2013 14:17 )

tahle rodina vypada, ze se snazi zit ok, jsou ciste obleceni, kuchyn vypada moderne, ti zrejme jsou slusni a pracovali ap., nejde je hazet uplne vsechny ze jsou spatni, vetsina ano nepracuje krade a zije na ukor ostatnich, ale to je vina vlady, ze nenaridi povinnou praci a sterilizaci tech co se neumi prizpusobit piji a kradou.., tahle rodina se zda slusna a kdyz umre jakekoli dite je to tragedie, nekterym z vas co pisete opravdu chybi svedomi..., meli bychom durazne rikat ze nam vadi ne cikani ci romove jak se jim vznesene rika, ale ze nam vadi zlodeji, vrazi, lidi co se vyhybaji praci.....

panbaron ( 13. května 2013 15:34 )

jen 2 utonuli? to slovakum moc nepomuze

panbaron ( 13. května 2013 15:33 )

panbaron ( 13. května 2013 15:32 )

koho ted budou ucit corovat???

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud