Tajemné tetování mladého Topolánka: Tome, to máš z kriminálu?

Autor: ljš, vr - 
11. července 2013
15:35

Miluje luxus, drahá auta a všude chodí v doprovodu své krásné přítelkyně Simony Dvořákové (19). Syn expremiéra Mirka Topolánka, Tomáš (21) si teď pořídil další doplněk - tetování na levé ruce. Na kvalitu však v tomto případě zapoměl, experti se shodují, že obrázek vypadá spíš jako kérka z basy.

Asi se to mezi zlatou mládeží nosí... Zatímco na festivalu v Karlových Varech zdobily Tomášovu levou ruku pouze značkové hodinky, na včerejší Miss Deaf už na ní měl vytetovaný drobný symbol, který pravděpodobně představuje znamení lva.

Profesionálové však nad tímto dílkem kroutí hlavou. „Je to rozpité. Vypadá to, jako by mu to dělal nějaký nezkušený kamarád na koleni u sebe doma a připomíná to tetování z vězení. V lepším případě si čmáral po ruce fixkou,“ řekli Blesku tatéři ze studia Hell.

Zda si ho pořídil z lásky ke své milé, nebo označuje právě jeho narození, ví jen on sám. Ve lvu se však narodil také jeho mladší bratr Nicolas, kterého má expremiér Topolánek s Lucií Talmanovou.

Tomáš si kérku nejspíš přivezl z dovolené. S přítelkyní Simonou procestovali Itálii a Slovinsko a půvabná Miss Golf se hned fotkami z cest pochlubila na svém facebookovém profilu. Nechybí samozřejmě dobré jídlo a pití a dvojice zavítala i do města lásky italských Benátek.

smeagol ( 29. července 2013 17:48 )

Nechci byt povrchni a stavet na vzhledu, ale mlady Topol je tak strasne nepekny a nesympaticky, ze se mi pri pohledu na nej az krouti nehty. A na nicem jinem se u tehle neuzitecne ninery stavet neda, bohuzel.

mototo ( 29. července 2013 08:05 )

Ty voe, ta fotogalerie, to je přehlídka marnosti a zoufalstvíTakoví dva paraziti

mototo ( 29. července 2013 08:01 )

Jaká zlatá mládež? Obyčejná vyžírka, vřed na těle společnosti, jakých tu máme nespočetnou řadu. Mladej Topolánek, mladej Bém, mladej Bartoška, mladej Filípek Bílejch... Mám pokračovat?

neutralizace ( 29. července 2013 06:59 )

zoufala kopie Topolanka st.

hu11 ( 12. července 2013 08:28 )

Topol splodil tohle hovno

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud