Před 16 lety vyhrál 365 milionů: Dál bydlí u rodičů a vozí popelnice

Autor: ljš - 
1. 7. 2013
19:29

Tvrdil, že astronomická výhra mu život nezmění a měl pravdu! David Ashcroft, jeden z největších šťastlivců v dějinách britské loterie, vyhrál před 16 lety v přepočtu 365 milionů korun ale místo, aby si koupil luxusní vilu a pořádné fáro, zůstal bydlet u rodičů.

David je možná trochu podivín, ale srdce má rozhodně na pravém místě. Část peněz, které vyhrál, sice investoval do nemovitostí, ale tou druhou udělal radost svým blízkým.

Rodičům koupil nové auto a nechal částečně zrekonstruovat jejich dům. Nechal tam například udělat dvojitá okna a nakoupil nový nábytek. Zatímco svému příbuznému koupil Ferrari, sobě jen dodávku, protože pracuje jako restaurátor nábytku.

„Žádné sny si plnit nepotřebuji, jsem se svým životem spokojený,“ tvrdí. Žije prostě dál svým skromným životem, i když nemusí.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

atakdale ( 2. července 2013 12:32 )

a nebo slušně vychovanej normální obyčejnej člověk, ne jako ty

Zobrazit celou diskusi
Další videa