Pátek 24. května 2024
Svátek slaví Jana, zítra Viola
Oblačno, bouřka 20°C

Bleskovka má dalšího výherce: Drahuše vyhrála 1 milion!

Autor: red - 
20. června 2013
05:20

Seznamte se, tohle je Drahuše Svobodová. I když na to nevypadá, je jí 79 let, je šťastně vdaná, každý den čte Blesk a od včerejška se řadí mezi milionáře! Vyhrála totiž ve 2. kole hry Štědrá Bleskovka milion. A co udělá s pohádkovou výhrou?

"Do redakce přišly od čtenářů tisíce SMS zpráv. Paní Drahuši ale stačila jen jedna. Jsem rád, že jí mohu pogratulovat,“ říkal ve středu při slavnostním předání výherního šeku šéfredaktor Blesku Radek Lain.

Peníze i pro děti

„Vůbec jsem to nečekala, ale je to krásný pocit vyhrát tolik peněz. Jsem strašně šťastná. A co udělám s výhrou? Určitě ji rozdělím mezi rodinu, část nechám na rekonstrukci bytu a nakonec chci dát i nějaké peníze na charitu,“ prozradila šťastná milionářka. Ta už má dokonce i představu, komu přesně by chtěla pomoci! „Určitě se bude jednat o děti, buď které bojují s leukemií, či děti, které trpí nemocí motýlích křídel. Naštěstí jsem se s tím nikdy nesetkala, ale je potřeba pomáhat,“ pokračovala Drahuše.

Postýlka a milion

O hře Štědrá Bleskovka moc dobře věděla, Blesk jí totiž každý den chodí domů. „Hrála jsem všechny možné soutěže s vámi, až teď se ale štěstí unavilo. Naposledy jsem vyhrála, když mi bylo třináct a to byla postýlka pro panenky, takže postýlku a teď milion,“ vtipkovala vitální důchodkyně, která bude hrát dnes znovu! „Vím, že se to opravdu vyplatí, tak bych byla proti sobě, kdybych nehrála,“ řekla.

Šek si pověsí

Součástí slavnostního předání milionu korun je i velký šek, ten se paní Drahuši zalíbil a rozhodla se si ho doma vystavit. „To víte, to musím! Přece to nemůžu nějak zlikvidovat, to nejde. Bude mi to připomínat na zbytek života, že jsem vyhrála milion. Přemýšlím, že si ho nechám zarámovat. Místečko pro něj ještě najdu,“ popisovala plány, teď už milionářka, Drahuše.

Video  Paní Drahuše vyhrála s Bleskem milion: Plakala štěstím  - Jan Jedlička, Tereza Hodáliková
Video se připravuje ...

Šanci máte i vy!

Jarní Štědrá Bleskovka ve čtvrtek končí. A to ve velkém stylu, dalším milionem na ruku pro jednoho šťastlivce. Stačí si pořádně přečíst protější stranu a už za pár dní si můžete připíjet v redakci Blesku na milionový přírůstek na vašem kontě! A může to zařídit klidně jediná esemeska!

 

potwoorka ( 20. června 2013 10:35 )

GRATULUJI !!

Zobrazit celou diskusi