Ve Zlíně začal soud se slovenským mafiánem: Masláka hlídal i policejní vrtulník!

Autor: shp - 
11. června 2013
12:04

Nechvalně proslulý slovenský gangster Miroslav Maslák terorizoval podnikatele na Zlínsku a Vsetínsku, než nad ním spadla klec. Dnes s ním začal soud, který doprovázejí přísná bezpečnostní opatření.

Masláka přivezla z vazební věznice v Olomouci policejní eskadra. Gangstera hlídalo na dvacet zakuklenců a situaci sledoval z výšky i policejní vrtulník. Zlínský soud takové manévry nepamatuje.

Zapalovali auta

Vyšetřovatelé obžalovali z Maslákova gangu také další Slováky Vladimíra Haviara a Tomáše Ďuriše a Čechy Radovana Helise a Jana Surého. Souzeni jsou kvůli vydírání, porušování osobní svobody a nedovoleného ozbrojování. Maslákova parta totiž podpalovala auta i střílela do domů svých obětí.

Urážky a zvratky

Maslák si během soudu několikrát stěžoval na zacházení policistů a na to, že musí mít na sobě pouta. Dokonce urážel soudce. Další obžalovaný, Haviar, se pak na soudní chodbě pozvracel. Maslákovi hrozí za trestné činy 12 let vezení.

Video Soud se slovenským gangsterem Maslákem hlídají zakuklenci - Blesk - Slávka Červená

Video Policejní mluvčí Jana Macalíková o bezpečnostních opatřeních - Blesk - Slávka Červená

japos22 ( 11. června 2013 21:25 )

Maslák vypadá jak hříbeček

mortis69 ( 11. června 2013 16:47 )

Odsoudit na dvacet let a ihned exportovat zpátky na Slovač s tím,že si to do vteřiny odsedí.Tady bych ho neživil-čobola za.je.ba.ný.ho

japos22 ( 11. června 2013 13:42 )

U nás je kriminálníkům dobře

tongou ( 11. června 2013 13:10 )

Jenom 12 l et ??

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud