Neděle 23. ledna 2022
Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena
Oblačno, déšť se sněhem 1°C

Krásnou studentku Andreu (†21) zastřelil omylem policista

Autor: ČTK, mokk - 
19. května 2013
09:20

Teprve jednadvacetiletá studentka Andrea Rebello z New Yorku se stala obětí lupiče s bohatou kriminální minulostí, který se snažil vykrást její pokoj. Když dívce vyhrožoval smrtí, rozhodla se policie rychle jednat a jeden z policistů vypálil osm ran na zloděje. Bohužel poslední kulka zasáhla nevinnou studentku.

Ozbrojené přepadení se odehrálo v sobotu v okrese Nassau v domě se studentskými byty. John Azzata z policejní zásahové jednotky uvedl, že přivolaný policista vystřelil osmkrát. Sedmkrát zasáhl recidivistu Daltona Smithe. Zbylá kulka usmrtila 21letou studentku soukromé vysoké školy Hofstra University Andreu Rebello. Po té nyní pláče celá rodina, včetně její sestry-dvojčete.

"Říkal 'Já ji zabiji' a pak namířil zbraň na policistu," řekl Azzata k útočníkovi. Útočník měl u sebe nabitou ruční zbraň ráže devět milimetrů.

Útočník měl za sebou údajně bohatou kriminální historii a policie po něm pátrala poté, co porušil podmínku v souvislosti s loupeží. 

Také sobotní tragedie začala tím, že požadoval po studentce a její sestře, další ženě a mužském návštěvníkovi peníze poté, co v domě nenašel dost cenností. Přes hlavu měl lyžařskou kuklu.

Žena, kterou pak nechal odejít pro peníze do bankomatu, však přivolala policii. Smith jí přitom řekl, že se musí s penězi vrátit do osmi minut, jinak prý zabije některého z jejích přátel.

Tragédie se odehrála kousek od univerzitního kampusu, kde se studenti těšili na dnešní promoce. Mluvčí školy řekl, že studenti budou mít na památku zabité kolegyně bílé stužky.

merrylou212 ( 21. května 2013 20:32 )

Pleskáči, proč je to v rubrice "co hýbe českem" ? Osobně si myslím, že to tedy moc českem nehýbe.

prefikana ( 20. května 2013 15:16 )

A ty zase vypadas jakoby jsi spadl do sava!

pgga ( 20. května 2013 04:07 )

Yes..said "smallcock.cz"...

babicovyjedy ( 19. května 2013 17:01 )

krasna?? vypada jako by se pul roku nemyla

babicovyjedy ( 19. května 2013 16:59 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa