V pražském bytě se zabarikádoval muž, když mu pohrozilo policejní komando, tak se vzdal

Autor: shp - 
2. 3. 2013
18:33

Policejní vyjednavač, ozbrojené komando, ti všichni zasahovali v Praze 4, kde se v domě zabarikádoval muž, podle prvních informací bývalý slovenský policista. Měl být ozbrojený, ale když se nakonec vzdal, zjistilo se, že u sebe žádnou zbraň nemá.

Muž se pohádal se svou manželkou, se kterou se právě rozvádí. Začal dělat bengál, nechtěl ji pustit dovnitř a později se zabarikádoval ve svém bytě v Augustinově ulici. Po příjezdu policie s ním začal mluvit policejní vyjednávač, který se ho snažil přesvědčit, ať se vzdá.

Vzdal se po několika desítkách minut

Vyjednávání trvalo několik desítek minut a situace byla velmi vypjatá a už to vypadalo, že se muž jen tak nevzdá. Když mu ale pohrozilo ozbrojené komando, že vyrazí dveře a vběhne dovnitř, muž se nakonec vzdal. Při prohlídce bytu se ukázalo, že žádnou zbraň u sebe neměl. Policisté ho převezli na stanici k výslechu.

Doporučujeme
eblanche ( 2. března 2013 20:48 )

Poradíte, kam nejlépe v Německu za nákupy?

jana999 ( 2. března 2013 19:18 )

když byly u lizu, tak se staraly jen o svá korýtka a vůbec jim nevadilo, že svojí hamižností udrželi kriminálníky jako kalouska a spol. u lizu a ted když jim už nikdo nevěří, tak tu budeš psát kraviny, svpji č´šanci dostaly a prokázaly, že jsou stejní zloději a krytáři, jako ostatní, jediná volitelná strana pro lidi je KSČM

mnpv ( 2. března 2013 18:57 )

Běž s těmi VV do ři.ti. Co dokázaly? Vůbec nic.

picpa ( 2. března 2013 18:45 )

Jak to je s potravinami v Německu? Cena potravin je citlivé téma, které se dotýká každého z nás. Proto Věci veřejné opakovaně upozorňují na jejich vysokou cenu, které navíc od ledna zvýšením DPH ještě vzrostla. Drahota je zapříčiněna pokřivením tržního prostředí, za které může špatný zákon o významné tržní síle. Ten jde na ruku velkododavatelům jako je Andrej Babiš nebo Plzeňský Prazdroj. Pravidelně, co měsíc, děláme srovnávací nákupy v Německu, abychom ukázali lidem, že nákup základních potravin, bez nichž se neobjede skoro žádná domácnost, vyjde o čtvrtinu levněji. Situace je pro občany ČR o to horší, že průměrná německá mzda je skoro 4x vyšší než ta česká.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa