Deníček Aničky alias Škrlové: Po měsíci hladovky jsem jedla jen jogurt, chutnal jako pervitin

Autor: ljš - 
13. 5. 2013
12:43

Prezentuje se jako oběť, přitom to pravděpodobně byla právě Barbora Škrlová (38), kdo dokázal zmanipulovat desítky dospělých, inteligentních lidí k týraní dvou malých chlapců. Přestože byla možná mozkem děsivé kuřimské kauzy, od soudu odešla s nejnižším trestem. Časopis Reflex nyní odhalil její šokující deníky, ve kterých popsala proměnu dospělé Barbory v malou Aničku.

„Jak lahodně chutná bílý jogurt po 28 dnech hladovky! Tisíce chutí se rozplývá na jazyku a v celé puse. Je hodně sladký, jako by v něm byla hora šlehačky! Funguje okamžitě, jako pervitin! Vidění se zostří, do člověka jako když uhodí el. proud. Chtělo se mně úplně brečet, taková síla!," popisuje ve svých záznamech Barbora Škrlová své hladovění na zapadlé chatě v Jeseníkách, kam se před osmi lety uchýlila, aby se připravila na život v kůži dítěte.

Přestože později dokázala s přehledem sehrát naivní děcko, dobře věděla, že pouhé hladovění jí věrohodnou dětskou podobu nezajistí. „Musím něco vymyslet s tou vizáží. Oni nejsou blbí. Napřed se musí jít na konzultaci, předoper. vyšetř., kolem 1000, a zákrok kolem 25 000,“ uvažovala. Podle znaleckých posudků si nechala chirurgicky mimo jiné zmenšit prsa.

Znásilněná panna

ReflexReflex

Podle časopisu Reflex zmanipulovala Škrlová celou řadu lidí, kteří jí měli pomoci na cestě za splněním jejího pozemského úkolu, a vytvořila kolem sebe jakousi sektu. Co přesně mělo být jejím cílem, je však dodnes obestřeno tajemstvím. Kauza nebyla nikdy zcela objasněna.

Týrání synů Kláry Maurerové, Jakuba a Ondřeje, bylo podle vyšetřovacího spisu jen jakýmsi podivným vedlejším produktem sektářského jednání celé skupiny. Iniciováno nebo inspirováno však bylo pravděpodobně právě Barborou, která podle znalců má sadomasochistické sklony, které jsou orientovány lesbicky a pedofilně. Týrání dětí ji vzrušuje.

Škrlová o znásilňování, týrání, pálení a řezání vypovídala jako Anička. Na jejím těle se však žádné známky takových činů nenašly. Jizvy, které má, vznikly hladověním a následným nabíráním na váze, a lékařské vyšetření navíc odhalilo, že v době zatčení byla Škrlová alias Anička ještě panna.

Doporučujeme
matlafous ( 13. května 2013 17:52 )

nenormální člověk který patří do blázince s odejmutím svéprávnosti

rentierskej ( 13. května 2013 16:53 )

jejda, já nenapsal 3 VTEŘINY, (jak se říkalo dříve), ale 3 SE.KUN.DY, a on mi to "robot" nevzal! to je ale češtin, ten stroj!

rentierskej ( 13. května 2013 16:51 )

snajpr - alespoň by škrlová či jak se nyní právě jmenuje, posloužila k "vývciku." sice krátkému a neopakovatelnému, ale byla by alespoň 3 se*** ve svém životě trochu užitečná.

rentierskej ( 13. května 2013 16:49 )

nu, budiž. i když na mne to dělá dojem jen té "reklamy;" jako prevence to těžko může fungovat - obzvlášť, jestliže se nyní zase jmenuje jinak!

rentierskej ( 13. května 2013 16:46 )

překvapila. není sice žádná miss, ale když občas vidím, "co" za zjevy tlačí kočárek, (ať dámy či pánové), tak si říkám, že bych fakt chtěl vidět "toho druhého," kdo do toho šel...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa